Юлія і Денис Лаптєви

Yulia-Denis

3 квітня 2017 року – ми відмітили 9 років з моменту початку співпраці з NU SKIN.

 

Я добре пам'ятаю цей день і все, що відбувалося далі. Рішення про співпрацю було прийнято негайно. Адже для того, щоб жити повним життям не треба запитувати дозвіл оточення або цікавитися їх думкою. ""Розпочни з себе"" – моє кредо і перше правило у всьому.

 

3 квітня 2008 року мені виповнилося 27 років. Тоді ніхто не вірив, що ця маленька крихка дівчинка стане ТОП-лідером і одним з найяскравіших першовідкривачів України. Завжди поряд зі мною мій чоловік Денис Лаптєв, моя надійна точка опори, моя підтримка. Він справжній генератор ідей!

 

Друге правило, щоб стати успішним – неприємності і труднощі надихають і мотивують! Бізнес не буває гладким і планомірним. Це швидше зигзаг. Усі складнощі роблять мене сильніше. Перешкоди примушують шукати новий вихід, діяти інакше, думати нестандартно і грати за новими правилами!

 

2011 рік – Рубінова подорож. Це було відкриття світу великого і справжнього світу NU SKIN.

2012 рік – народження першого сина. Час особистого розуміння усієї важливості і необхідності стабільного залишкового доходу. Особливо важливо, коли в декретній відпустці дохід стабільний і продовжує рости! 2015 рік – народження другої дитини, початок кваліфікації на подорож в Кейптаун.

 

2017 рік – неймовірна казка в моєму житті. Подорож практично на край землі – Кейптаун, разом з NU SKIN! Мій сенс приходу в Компанію – бізнес. Але час йде, міняються пріоритети. Тепер я точно знаю, що головне багатство – збереження сил і внутрішньої енергії, ну і, звичайно ж, стабільний дохід. Енергію дає діяльність, спрямована на творення і допомогу іншим людям. Фізіологічну енергію дає неймовірна продукція Pharmanex. Енергія – це команда однодумців. Людина може заробляти багато грошей, але не отримувати насолоди від процесу.

 

NU SKIN – це високий дохід, сили, щоб жити так, як Ви захочете, і можливість прожити декілька життів в одній! Люди часто думають: "Як їй вдалося цього досягти?", "Що особливого вона робила?" Моя відповідь проста і це правило №3 – мінятися в епоху змін! Ми пережили декілька варіантів ведення бізнесу, від золотого стандарту мережевого бізнесу – особистих зустрічей, телефонних дзвінків до активного використання інтернет-технологій. І зміни продовжують прискорюватися! Залишайтеся відкритими і насолоджуйтеся новими можливостями. Особисто у мене зараз відчуття, що я стою на високій горі, переді мною відкривається неймовірний захоплюючий дух пейзаж, вершини засніжених гір видніються в серпанку хмар. Відчуваю непередаване задоволення. NU SKIN - це свобода жити яскравим насиченим життям. Це вибір!

 

Divider