Христина Хегедус

Hegedűs_Krisztina

Моя історія почалася 1,5 роки тому, після того, як мій наставник розповів мені про продукти компанії NU SKIN. Це була справжня любов з першого погляду! Далі, коли я детальніше дізналася про бізнес компанії, застосовані інновації під час розробки продукції, її цілі і завдання, я вирішила повністю присвятити себе бізнесу з NU SKIN.

 

Знаєте, ця можливість повністю змінила моє життя. Працюючи вдома, знаходячись разом зі своїми дочками, я отримала можливість створювати міжнародний бізнес, маю усі переваги стабільного доходу, і набути свободи, про яку багато людей можуть тільки мріяти. Тепер я можу дати краще своїм дітям і сім'ї.

 

Проте, головні зміни сталися зі мною самою. Значною мірою у мене змінився настрій, я стала відкритішою і позитивнішою людиною, навчилася вірити у свої сили і зрозуміла, можливо, найважливішу річ у своєму житті: все, що на перший погляд здається неможливим, стає можливим, як тільки повіриш в себе і почнеш діяти. Немає нічого неможливого! Пам'ятайте це.

 

Я познайомилася з прекрасними людьми і багато дізналася від них. У товаристві моїх наставників і членів команди я завжди почувала себе частиною великої сім'ї. Ці люди постійно підтримують мою мотивацію і дарують натхнення для роботи і особистого розвитку.

 

Я бачила дивовижні історії успіху у своїй структурі і це мотивує мене продовжувати далі те, чим я займаюся. Ця можливість змінила на краще багато життів, і я щодня дякую долі за те, що я маю.

 

Моя мета – якнайшвидше стати Синім Діамантом. Але це на фінальна ціль. Я хочу поділитися NU SKIN з як можна великою кількістю людей, особливо тут, в Румунії. Я не лише хочу дати їм шанс поліпшити своє життя і утілити мрії в реальність, але й бути справжньою силою заради блага для себе і людей, що оточують мене.

Divider