Астхік Арутюнян

Астхік Арутюнян

Hazel Calvert

"Під час навчання в університеті, а також після його закінчення я працювала звичайним найманим співробітником у великій будівельній компанії. За 5 років роботи мій дохід виріс в 3 рази, тоді як власник компанії став справжнім мільйонером. І тоді я зрозуміла, що заробити великі гроші можна тільки працюючи на себе.

 

Отоді я і вирішила організувати свій бізнес: оптова продаж будматеріалів. У той час мені доводилося дуже багато працювати і вільного часу практично не було; я була повністю поглинена своєю справою. Все йшло добре, але криза 2008 року сильно вдарила по моєму бізнесу. Саме тоді стало гостро питання, як і в якому напрямку мені рухатися далі, щоб мати стабільність, ріст і більше вільного часу для себе і своєї сім'ї.

 

За рік до зустрічі з компанією NU SKIN моя мама стала активним її клієнтом, користувалася всіма флагманськими антивіковими технологіями NU SKIN. Я бачила приголомшливі зміни, сама почала користуватися гальваніком, а також іншими продуктами, які пропонує компанія.

 

Через рік людина, яка познайомила мою маму з NU SKIN, запропонувала мені подивитися на компанію, як на можливість мати зростаючий бізнес, який диктує тренди в галузі молодості й здоров'я. Я була запрошена на зустріч з одним дуже успішним бізнесменом, який багато років співпрацював з NU SKIN і побудував за кілька років бізнес, який досі приносить дивіденди, і тоді я дізналася про пасивний дохід. Адже справжній бізнес  це бізнес, який у подальшому працює на тебе.

 

Я дала собі термін півроку на побудову бізнесу з NU SKIN, після закінчення якого я закрила свій перший бізнес і повністю розпочала співпрацю з NU SKIN. По цей день, а пройшло вже 7 років, я щаслива, що не побоялася тоді змін.

 

Що я зараз маю?

Зростаючий бізнес у самому швидко зростаючому тренді.

Приголомшливих друзів і бізнес-партнерів.

Клієнтів з усієї Росії та за кордоном, які користуються цими технологіями.

І найголовніше – час, щоб проводити його з сім'єю та подорожувати".

Divider