Тані Ломбард

Тані Ломбард

tanea-lombard

Моя подорож з NU SKIN розпочалася з поїздки до Йоханнесбурга, де я повинна була пройти загальний тренінг для агентів з продажу нерухомості. Саме тоді мій майбутній Спонсор, Вів Кюттнер запросив мене на бізнес презентацію.

 

На дорогах Йоганнесбурга того дня були величезні пробки, і я запізнилася на презентацію, почувши тільки половину.  Сказати по правді, не маючи чіткого уявлення про цей бізнес, я віднеслася до нього дуже скептично. Проте Вів переконав мене дати бізнесу другий шанс  і я вічно буду вдячна йому за проявлену наполегливість.

 

Тепер я веду бізнес на постійній основі, але мене по колишньому не перестає дивувати свобода і гнучкість ділових пропозицій.  Сьогодні я планую свій робочий графік з урахуванням потреб трьох моїх дітей (матчі з хокею, танцювальні класи, гра в теніс) і украй завантаженого розкладу мого чоловіка. 

 

Але я б не змогла добитися усього цього без допомоги своєї дивовижної команди. Цей бізнес навчив мене завзятості і цілеспрямованості, а також правильним цілям і їх досягненню.

 

Компанія NU SKIN назавжди змінила моє життя, і я бажаю успіху усім, хто зараз рухається по цьому шляху.

Divider