Самір і Паула Джамал

Самір і Паула Джамал

Samir  Paula Jamal-white2

 

До початку роботи з NU SKIN Самір працював далеко від сім'ї в якості консультанта з бізнесу в Мозамбіку, а Паула - учителем в дитячому саду. Самір уперше дізнався про можливості для бізнесу з NU SKIN під час розмови через Skype і його вразила як сама компанія, так і її бізнес-стратегія. Через три місяці після початку бізнесу, Паула приєдналася до Саміру.

 

Ми ніколи і не думали, що зможемо утілити в життя свою мрію - нарешті набути свободи і працювати без босів і інших начальників, а також поліпшити як своє життя, так і життя наших дочок.

 

Головними джерелами мотивації є наші дочки, сім'я і майбутнє. Ми багато що дізналися і виробили певні навички, про наявність у себе яких навіть і не підозрювали. Ми більше не налагоджені скептично відносно продуктів для догляду за шкірою і біологічно активних комплексів.

Тепер, коли ми дізналися більше про старіння і підтримку здоров'я, ми передаємо наші знання своїм дочкам. Ми вважаємо, що поставлені перед собою цілі треба записувати, оскільки завдяки цьому ми точно знаємо, чого ми хочемо, і це спонукає нас до активних дій, планування і пошуку можливостей, а також допомагає долати перешкоди і отримувати задоволення від успіхів. Проте, як і у будь-якому іншому бізнесі, завжди є проблеми, перешкоди, роздратування і сумніви. Іноді відвідують думки про припинення бізнесу. Але ми ніколи не розцінювали вихід з бізнесу як можливий варіант!

 

Коли ми тільки почали цей бізнес, ще не було сайту NU SKIN на португальській мові і переведених інформаційних сторінок. Також на нашому ринку була дуже обмежена різноманітність продуктів. У нас не було ні підтримки з боку друзів, ні з боку близьких, а наші вищерозташовані партнери знаходилися у Барселоні і США. У нас була безліч причин зупинитися, але наша мотивація і упевненість у своїх можливостях, в компанії NU SKIN і її продуктах були настільки високими, що у нас просто не залишалося вибору - ми повинні були йти далі. Ми постійно вчилися - читаючи, переглядаючи відео, консультуючись з Клієнтською службою компанії і спілкуючись з нашими вищерозташованими партнерами по Skype.

 

Ми намагаємося надихати оточення своїм прикладом. Ми часто розповідаємо свою історію членам нашої команди. Завжди зберігайте позитивний настрій. Ми поводимося з кожним членом своєї команди так, як якби самі були на їхньому місці, коли тільки почали бізнес. Ми допомагаємо їм набути упевненості в собі і своєму бізнесі, до тих пір, поки вони не зможуть повністю покладатися на свої сили. В деяких випадках цей процес займає декілька тижнів, а в деяких може зайняти і декілька місяців. Головне - це отримати задоволення від того, чим займаєшся. Одного разу ми почули фразу - "Якщо ти не отримуєш від цього задоволення, це означає, що ти робиш це неправильно"! І це правда!

Успіх в першу чергу залежить від Ваших щоденних дій. Звичайно, були часи, коли нам починало здаватися, що ми так і не доб'ємося успіху. Коли це відбувалося, ми брали невелику паузу і намагалися зрозуміти, чого ми не робимо! Звичайно, у своїх помилках набагато легше винити оточення, але це неправильно.

 

Під час Саміту успіху в 2015 році в Марбелії, Натан Рікс вимовив приблизно наступну фразу: "Як тільки Ви перестанете говорити, на Вашому бізнесі можна поставити хрест"!  Власне саме цьому принципу ми і слідуємо. Ми гордимося своєю роботою, ми любимо те, що робимо, так чому ж не розповісти про це всьому світу?

 

Якщо Ви соромитеся при спілкуванні з іншими людьми, то Вам краще всього повернутися до основ і працювати над розвитком упевненості в собі.

 

Нам хотілося б навести приклади того, як ми учимо своїх нижчерозташованих партнерів досягати успіху:

 

Дуплікація - роби не те, що ми говоримо.

Роби те, що ми робимо. - А ще краще, ДАВАЙТЕ РОБИТИ ЦЕ РАЗОМ.

 

У португальській мові є дуже мудре висловлювання - "Roma e Pavia não se fizeram num dia", що означає - Рим не відразу будувався. Це означає, що великі проекти вимагають багато часу і утілюються в життя поступово. Це допомагає нам щодня направляти свої зусилля на нашу основну мету! Ми ніколи не розглядали вихід з бізнесу як варіант!

 

 

Divider