Надія Пивоварова

Надія Пивоварова

Pivovarova Nadezhda

 

Інженер-технолог за освітою, перфекціоністка в житті, Надія, більше 30 років свого життя пропрацювала в ресторанному бізнесі, 15 років з яких займала керівні посади. Щасливий шлюб, улюблена дочка, захоплення гімнастикою і медіатворчістю здавалося б, робили її життя щасливим, але вона прагнула більшого.

 

У 1994 році вона вперше познайомилася з МЛМ індустрією. Бажання схуднути і погіршення здоров'я привели її до першого мережевого проекту в Росії і невдовзі, отримавши деякі результати, Надія активно зайнялася розвитком нового для неї бізнесу в рідному Магадані. Для неї це був дуже незвичайний бізнес. Однак, завзятість і неймовірна самовіддача дозволили їй досить швидко досягти успіху в новій справі, але її чекало нове випробування. Надія стала помічати, що стан її організму почав різко погіршуватися і активно стали проявлятися ознаки старіння. Її охопило почуття безвиході...

 

Одного разу їй зателефонував знайомий лікар, щоб привітати зі святом Пасхи. Під час розмови Надія поскаржилася на погане самопочуття. Вислухавши її, лікар порадив їй спробувати продукцію однієї американської компанії NU SKIN, яка тільки що з'явилася на російському ринку. Недовго думаючи, вона зареєструвалася прямо по телефону і почала вивчати продукт. Так як вона була технологом, для неї було вкрай важливо розуміти технологію виробництва продукту, щоб мати повне уявлення про нього. Грошей у неї на той момент не було і свій перший набір продукції вона купила на виручені від закладених в ломбарді ювелірних прикрас. Результат використання нової продукції був приголомшуючим, і вона зрозуміла, що упустити таку можливість вона не має жодного права.

 

Перший місяць роботи в NU SKIN приніс їй досягнення статусу "Лідер". Її завданням було стати серйозним мережевим лідером, здатним створювати індивідуальних підприємців. Вона дивилася на досвід інших країн, активно його вивчала і постійно удосконалювала свої навички. Клієнтів, крім іншого, Надія запрошувала прямо з вулиці, пропонуючи ексклюзивні майстер-класи по догляду за собою. Для кожного свого клієнта вона заводила окрему папку, з портфоліо "до і після", і досі продовжує вести кожного з них. Саме в індивідуальному підході, вона бачила секрет успіху.

 

За роки роботи в компанії Надія стала не тільки успішним лідером, але й обличчям продукції NU SKIN. Її результати захоплюють і дивують.  "Я мрію про те, щоб усі люди стали гарними разом з NU SKIN, щоб вони змогли розкрити найкраще в собі".

 

 

 

Divider