Люсі і Павло Свободови

Люсі і Павло Свободови

lucie_svobodová_pavel_svoboda1

Наша історія співпраці з NU SKIN почалася, як це завжди буває, абсолютно несподівано. У нас був досить успішний бізнес, пов'язаний зі сферою харчування і засобів альтернативних методів лікування, ми також будували новий центр і планували відкриття вегетаріанського ресторану. На той момент ми абсолютно не шукали і не думали про які-небудь інші бізнес можливості. Але все таки, вони самі постукали до нас в двері.

 

Ми, через одного нашого друга, познайомилися з нашим поточним спонсором Даною Добричевською. Попри те, що ми не планували будувати бізнес з NU SKIN, мене дуже зацікавили інноваційні технології і продукти компанії, оскільки я вивчала цю сферу в університеті, і знала, що за цим майбутнє. Мій же чоловік Павло був налагоджений дуже скептично. Проте, ми обоє почали використовувати продукти компанії, оскільки їх висока якість і ефективність - саме те, що нам було треба. Через півроку регулярного використання продуктів і ретельного вивчення стабільності компанії, я почала розуміти, яка все-таки унікальна можливість сама прийшла до нас в руки. Павло змінив свою думку і почав повністю підтримувати мене в моєму прагненні, але активної участі не брав. І це був ключовий момент, тому що одного разу я сказала йому: "Або ми займаємося бізнесом з NU SKIN разом, або ми їм не займаємося взагалі."

 

Ми прийняли рішення будувати бізнес разом, відвідали лідерську конференцію у березні 2015 року, де детально дізналися про збагачуючу культуру компанії, її бізнес можливостях і про людей, яке вже змінили своє життя, добилися успіху і утілили свої давні мрії. Несподівано ми відчули, що усе це має для нас величезний сенс і значення, що ми хочемо бути невід'ємною частиною цього.

 

По поверненню додому ми прийшли до думки, що цією унікальною можливістю обов'язково треба поділитися з іншими. Через 14 днів після реєстрації ми стали Лідерами, а через 4 місяці досягли Рубінового статусу. Ми відсвяткували нашу річницю співпраці з NU SKIN у березні цього року під час Подорожі Успішних Лідерів в Майамі, де ми були вже в статусі Смарагдових Лідерів.

 

Але наш успіх ніколи не був для нас справжньою рушійною силою. Можливість міняти своє життя і життя інших людей - ось, що приносило нам істинне задоволення. Зараз у нас відмінна команда, ми завжди допомагаємо один одному, це сила, яка рухає нас на шляху до успіху.

 

Як говоритися, без зусиль не витягнеш рибку із ставка! І це дійсно так, саме це ми завжди повинні пам'ятати, що тільки старанна праця і самовідданість - ключ до справжнього успіху. Так само і тут, побудова міцного і стабільного бізнесу вимагає завзятості, самодисципліни, чесності, наполегливості і підтримки з боку рідних і близьких. Але результатом такої роботи буде по-справжньому те, про що Ви завжди мріяли, без сумнівів. Наше життя сильно змінилося і збагатилося одночасно за короткий проміжок часу. Ми по-справжньому щасливі, що наші NU SKIN, і упевнені, що саме такий бізнес якраз для нас.

 

 

Люсі і Павло Свободови 

 

Divider