Джейсон Ванг

Джейсон Ванг

Jason-Wang

Яюн Ванг, або просто Джейсон, народився в 1994 році. До початку співпраці з NU SKIN працював у бізнесі оптової торгівлі. Його співпраця з Компанією почалася абсолютно випадково, після того, як він дізнався про її просунуту бізнес-модель, і унікальні продукти. Але саме завдяки його партнерам, він встав на вірний шлях і прийняв девіз Компанії: Бути силою добра у всьому світі! Він помітив, що розвиваючи індустрію антивікової продукції, навіть найсором'язливіша людина може вести бізнес на міжнародному рівні і мати прекрасне життя. Його віра в Компанію дозволила йому присвятити усі свої зусилля розвитку бізнесу.

 

На самому початку співпраці з NU SKIN, яка триває вже 10 місяців, його батьки не розуміли цей бізнес і не підтримували його рішення. Також багато хто з його друзів часто висловлював несхвалення в досить різкій, саркастичній формі. Але, незважаючи на це, Джейсон продовжував розвивати бізнес і постійно вчитися. Він направив усі зусилля на те, щоб поліпшити якість життя своїх партнерів. Кожного разу, коли новий клієнт або партнер помічає позитивні зміни, отримані завдяки продуктам NU SKIN, Джейсон відчуває гордість за виконану роботу.

 

Для нього NU SKIN - це чесна платформа для бізнесу, що надає усім рівні можливості, але що вимагає старанної роботи, сили волі, бажання вчитися і виховувати в собі терпіння. NU SKIN не лише дала йому можливості для бізнесу, але і новий спосіб життя.

 

Джейсон вважає, що якби життя не мало мети і чіткого плану, він ніколи б не добився успіху. Він використовує свій час, свій досвід і досягнення щоб надихнути свою команду. "Все, що Вам треба це внутрішнє полум'я, віру в себе і свої сили; постарайтеся зрозуміти, що саме робить Ваше життя краще"!

"NU SKIN продовжує дивувати своїми продуктами, які стали для нас справжнім джерелом молодості і натхнення".

Divider