Івета Сіновицька & Ладіслав Сіновицький

Івета Сіновицька & Ладіслав Сіновицький

Iveta-and-Ladislav

Івета і Ладіслав починали свою кар'єру як наймані співробітники. Ладіслав був машиністом, а Івета працювала клерком. Їм хотілося досягти більшого в житті і тому в 1989 році вона почали свій власний бізнес. У них був магазин спортивних брендових товарів класу "Люкс" на головній вулиці в Кошиці. Пізніше, коли їх четверо дітей виросли, вони відкрили інший магазин в торговому центрі Hypertesco Košice. Цей магазин спеціалізувався на продажі модного дитячого одягу класу "Люкс". Вони хотіли продавати якісні товари за доступною ціною. Вони постійно удосконалювалися, відвідуючи торгові текстильні виставки. Вони хотіли знайти те, що дозволило б їм чимось відрізнятися від конкурентів, що копіювали їх буквально у всьому. Компанія NU SKIN стала частиною їх життя завдяки книгам з позитивного мислення.

 

Про NU SKIN вони дізналися від свого друга, знаходячись удома. Їх зацікавив Біофотонний Сканер Pharmanex. Через деякий час, відчувши позитивний ефект від продуктів NU SKIN, вони захотіли поділитися ними з іншими людьми. Їх притягнули статус і патенти компанії NU SKIN. Через місяць після реєстрації вони отримали в оренду Біофотонний Сканер. Ладіслав проводив сканування, тоді як Івета замінювала продавця в одному з їх магазинів. На той момент в Кошиці ще не було підтримки бізнесу і вони були дуже ради тому факту, що до них приєдналася Янка Янкова Янка розповіла їм про їх Спонсора, Маріан Келемент, яка жила в Празі.

 

Вони почали разом відвідувати заходи у Братиславі, і через деякий час Маріан і Янка розповіли їм про систему підтримки бізнесу. Після відвідування Всесвітньої Конвенції, вони сміливо попрощалися зі своїм невеликим бізнесом, навіть попри те, що спочатку їх дохід серйозно знизився, а постачальники зробили ряд санкцій в їх відношенні. Вони змогли сформувати чітке уявлення про міжнародний бізнес, навіть не знаючи жодної іншої мови. NU SKIN дала їм відповідь на питання про те, як набути незалежності і часу для своєї сім'ї. Бізнес з NU SKIN дозволив їм набути упевненості в популярному бренді і розуміння того, як можна створити постійний і необмежений дохід. Це був спосіб гарантувати світле майбутнє.

 

Найскладнішим випробуванням для них виявилася необхідність розпочати все з початку. Їм довелося вчитися дотримуватися системи, слухати ради оточення, а також зрозуміти, що їх особовий розвиток ще тільки починається. Сам факт того, що в Східній Словаччині вони були одні, допоміг їм усвідомити усі переваги командної роботи в NU SKIN. Головним джерелом їх мотивації була можливість набути фінансової незалежності і можливості самим розпоряджатися своїм часом, адже дуже часто це єдиний спосіб переконати людей в необхідності змінити своє життя. Розповідаючи цю історію, вони хочуть показати, що усі невдачі і труднощі тільки допомогли їм добитися успіху.

 

Найбільше радості їм приносить можливість поділитися успіхом зі своєю командою. Їм подобається дивитися, як члени їх команди отримують нові статуси на Всесвітніх Конвенціях, а також вони ради кожному новому Оператору Сканера. Вони аналізують свої мрії і цілі три рази на день, що дозволяє створювати правильний настрій, який захищає від негативних емоцій. Щодня вони записують три напрями, з яких змогли стати краще, і три напрями, в яких вони хочуть стати краще в майбутньому.

 

Вони учать членів своєї команди отримувати задоволення навіть від незначних дрібниць і сприймати будь-які труднощі як справжній подарунок, адже щоб не сталося, це тільки допомагає стати краще. Той факт, що в Кошиці вони розпочали одні з Янкой Янковою, і їх бажання показати усю важливість цього бізнесу допомогли їм сформулювати і застосувати наступну фразу: "Ми доки не знаємо відповіді, але на усі питання будуть дані відповіді на великому заході у Братиславі". Саме так вони запрошували людей на презентацію проекту у Братиславі, у більш ніж 400 кілометрах від Кошиці. Вони постійно підтримують контакт з членами своєї команди і разом вони радіють навіть невеликим успіхам.

 

Починаючи з найпершого дня роботи з NU SKIN, вони постійно ставили собі питання - що їм необхідно зробити, щоб стати Членами Елітної Команди. Сьогодні вони ставлять собі питання - ким вони повинні стати, щоб отримати статус Членів Елітної Команди? Для них NU SKIN це не просто подорож, це спосіб життя. Це єдиний спосіб змінити своє життя і допомогти оточенню зробити те ж саме.

Divider