Хандан Льюїс

Хандан Льюїс

Handan-Lewis

У минулому я ще працювала в індустрії краси і догляду за шкірою. Саме завдяки цьому я і дізналася про компанію NU SKIN. У той час у мене був власний, дуже популярний салон краси. Із-за високої завантаженості мого робочого графіку, у мене майже не залишалося часу на сім'ю. Іноді я пропускала деякі події в житті моїх дітей, яких не повинна пропускати жодна хороша мати.

 

Поступово я зрозуміла, що не важливо, скільки часу я присвячу своєму салону - він ніколи не принесе мені достатньої кількості грошей і можливості вести бажаний спосіб життя. Щось повинно змінитися. Адже це історія мого життя, і я хочу зробити її як можна вдалішою.

 

У січні 2015 року я вирішила почати будівництво бізнесу з NU SKIN, поєднуючи його зі своїм вже і без того завантаженим графіком. Можу тільки сказати, що воно того коштувало. З самого початку будівництва бізнесу з NU SKIN у мене пішло всього 6 місяців, щоб подвоїти дохід, який я отримувала від свого салону.

 

У липні 2015 року я закрила свій салон і присвятила весь свій час розвитку цього дивовижного бізнесу, працюючи з будинку, і знаходячись в крузі сім'ї. Тепер я завжди поряд зі своїм сином, завжди можу обійняти його, коли він повертається з школи, допомогти з домашнім завданням і тепер я більше ніколи не пропускаю важливі для нього події.

 

Найприємніше в статусі Лідера - це те, що чим більше Ви допомагаєте іншим добитися успіху, тим більшого успіху досягаєте самі. Я отримую величезне задоволення від можливості майже як по чаклунству перетворювати життя навколишніх людей. Мені подобається дивитися, як багато членів моєї команди залишають свої колишні роботи, і поступово збільшують об'єм преміальної винагороди, що робить їх життя набагато краще. Сім'я NU SKIN приростає з кожним днем, і працювати з такими позитивними і цілеспрямованими людьми одне задоволення. В майбутньому, ми з Брином плануємо подорожувати разом, і я дуже вдячна NU SKIN за все, що нас ще чекає. З NU SKIN ми набули свободи, а завдяки мережі інтернет ми можемо вести бізнес з будь-якої точки світу і жити повним життям, де б не знаходилися.

Divider