Франдс Шарпе

Франдс Шарпе

frands_sharpe_5

До співпраці з NU SKIN я був директором з продажів і маркетингу в успішній IT-компанії.  До цієї посади я створював власні компанії і вів бізнес, як самостійно, так і з партнерами, і особисто стикався з усіма проблемами приватного підприємництва.

 

Із самого початку у мене було хороше відношення до компанії NU SKIN. Я звернув увагу на те, що бізнес модель Компанії допомагає вирішити велику кількість проблем, з якими мені довелося зіткнутися у минулому. Також серед моїх знайомих і родичів вже були люди, які знали про NU SKIN і її продукти. Завдяки цьому у мене вже був досить високий рівень довіри.

 

Я завжди мріяв побудувати бізнес, який приносив би користь не лише мені, але і тим, хто дав мені можливість потурбуватися про тих, кому це так потрібно.

 

Моїм головним завданням було надбання свободи і можливості працювати з активними і цілеспрямованими людьми. У мережевому бізнесі можна проявити кращі лідерські якості. Ніхто не може знищити Ваш бізнес. Можна зосередитися на досягненні мети.

 

NU SKIN у прямому розумінні утілила мою мрію в життя. Я бачив, як завдяки цій бізнес моделі перетворювалося життя людей, і вони ставали щасливіше.

 

Щоб прискорити розвиток свого бізнесу я домовився зі своїм Спонсором про те, щоб здзвонюватися щодня. Згідно з цією угодою, якщо я не дзвоню протягом дня, він повинен подзвонити мені сам. Ці дзвінки допомагають мені не втрачати концентрації на бізнесі.

Мені ніколи не приходила думка про те, щоб залишити цей бізнес. У мене вже був великий досвід ведення бізнесу, і я прекрасно знав, з якими труднощами мені доведеться зіткнутися, і що їх можна здолати завдяки старанній роботі.

 

Щоб здолати усі труднощі, Вам потрібні дві речі. Перша - це здатність зупинитися, оцінити ситуацію і підлаштуватися під неї. Друге - сильна команда. На початку бізнесу командою можна вважати Вашого Спонсора.

 

Лідер повинен чітко усвідомлювати, що він не може змусити іншу людину мислити тверезо у важкій ситуації. Коли люди про щось турбуються, то мозок завжди примушує їх шукати "зону комфорту". Вам, як Лідеру, потрібно розуміти, що кожен має право робити власний вибір, і це не Ваша провина, якщо хтось вирішить піти з бізнесу. Лідер повинен піклуватися як про професійну складову бізнесу, так і підтримувати свою команду.

               

Починаючи з першого дня, я намагаюся зосередити зусилля на найпростіших діях, які я роблю щодня. Я намагаюся стати втіленням продукції, яку поширюю. Спілкуюся зі своїм Спонсором. Спілкуюся зі своїми нижчерозташованими партнерами. Займаюся Спонсорською підтримкою нових людей щодня.

 

Намагаюся демонструвати хороший приклад своїй команді. Щоб досягти успіху Вам необхідно щодня робити наступні кроки:

 

  • Постійно контролюйте розвиток свого бізнесу.
  • Зберігайте упевненість у своїх силах.
  • Поважайте свою команду і завжди тепло зустрічайте нових людей.
  • Підтримуйте і мотивуйте їх.
  • Людський мозок - досить забавна річ. Систематично записуючи свої думки, Ви поступово виявите, що прагнете до їх досягнення на підсвідомому рівні. Якщо регулярно нагадуватимете собі про поставлені цілі, то поступово виробите особливий настрій, який дозволить здолати будь-які перешкоди.

     

Divider