Олена Перевощикова

Олена Перевощикова

Elena Perevoschikova

Я вибрала бізнес з NU SKIN завдяки одному цікавому знайомству в Інтернеті.

Я побачила, що моя нова знайома з Німеччини Олена Шневскі, молода, красива, доглянута, модна, вона живе яскравим насиченим життям, у неї багате спілкування з людьми і вона на високому професійному рівні будує масштабний бізнес. Я зрозуміла, що я готова поміняти свої плани, свої переконання і погляди, свій проект заради того, щоб вчитися у цієї людини і разом так само успішно будувати великий бізнес. Я почала користуватися чудовою продукцією компанії, отримала вражаючі результати і закохалася в неї.

 

Мій успіх в компанії став можливим завдяки моїй наставниці. Ми живемо в різних країнах, але один від одного знаходимося на відстані одного Skype-дзвінка або повідомлення. Я отримую підтримку від неї 24 години щодня з будь-якого питання! Із самого початку я отримала від неї чітку вивірену систему дій і негайно занурилася в навчання. Крок за кроком, виконуючи грамотні рекомендації і отримуючи цінні знання від свого учителя, через 3 місяці я виконала умови першої лідерської кваліфікації, а за 7 місяців я досягла статусу Золотого Лідера.

 

Я дуже люблю мою наставницю Олену Шневскі, захоплююся і постійно вчуся у неї. З її ім'ям для мене пов'язаний перелом усіх стереотипів і представлень, пов'язаних з МЛМ-бізнесом.

 

Так в чому ж секрет успішного бізнесу? Я думаю, що це стосунки. Правильно побудовані, гармонійні, на 100% відкриті, довірчі стосунки між партнерами і колегами. Все, чому я вчуся, і що отримую від свого наставника, все те ж саме віддаю моїм партнерам! Щиро дякую усій моїй команді однодумців за те, що вірять мені, що ми всі разом! У нас дуже сильна і згуртована команда! Дякую компанії NU SKIN за приголомшливі можливості, які вона дає нам!

Divider