Каріна Ловіс Форстер

Каріна Ловіс Форстер

carina-lowies-vorster

Ми з Ловісом працювали в самих різних видах бізнесу. Ми працювали як на інших людей, що володіли різними франшизами, так у своєму власному бізнесі, коли сім років тому створили приватне підприємство в & індустрії здоров'я і краси.  Але, попри те, що ми досягли певних успіхів, нам доводилося дуже багато працювати і у нас майже не залишалося вільного часу. І навіть при такій старанній роботі віддача була мінімальною.

 

Намагаючись утримати бізнес від розпаду, я пропустила безліч дуже важливих для моєї 18-річної дочки подій, майже не втратила чоловіка, а також одного зі своїх кращих друзів.  Щоб змінити положення ми мусили багато що змінити у своєму житті.

 

У лютому 2015 року один мій хороший друг запросив нашу сім'ю на захід NU SKIN.  Цей захід мав на нас дуже сильне враження.  Ми навіть і подумати не могли, що NU SKIN є настільки успішною компанією.  Також ми побачили, яких успіхів досяг наш друг відколи приєдналися до NU SKIN. 

 

Після заходу наша дочка наполягала на відвідуванні наступної бізнес зустрічі. Саме завдяки моїй дочці, я побачила можливість, яку просто не можна було упускати.  Ми відразу ж приступили до будівництва бізнесу.  Березень 2015 року став нашим першим місяцем з NU SKIN.  В першу чергу наші дії були спрямовані на досягнення поставлених цілей і завдань. Однією з цих цілей було взяти участь в Подорожі Успішних Лідерів регіону EMEA 2016 року - і ми впоралися!  Це був дивовижний досвід!

 

Проте наш шлях до статусу Рубінового Лідера не був схожий на приємну прогулянку. Нам багато разів хотілося кинути цей бізнес, і ми постійно, на підсвідомому рівні, придумували причини для цього.  Але ми ніколи не пропускали збори Дистриб'юторів, тренінги і бізнес зустрічі. Це дозволяло нам підтримувати свою мотивацію і ділитися отриманими знаннями зі своєю командою!  Спочатку у нас не все виходило, але ми почали ставити перед собою щоденні завдання. Для нас щодня стало нормою говорити або проводити зустрічі як мінімум з двома людьми. Тільки за допомогою такого підходу наші цілі стають здійсненними.

 

Наша подорож з NU SKIN проходить дуже успішно і моє життя за цей час змінилося на краще. Теж саме можна сказати і про членів нашої команди. В квітні 2016 року ми перестали жертвувати своїм часом заради грошей. Сьогодні ми наглядаємо тільки за роботою пари клінік і присвячуємо велику частину свого часу бізнесу з NU SKIN. Я відмінно проводжу час зі своїм чоловіком і дочкою, яка тепер теж працює разом з нами.  Спасибі, NU SKIN!

 

Divider