Маріам Бенц

Маріам Бенц

miriam-benz

У січні 2015 року мені подзвонили з невідомого номера. Спочатку я вирішила, що це буде чергова реклама, і мені дуже не хотілося відповідати на подібний дзвінок після довгого робочого дня, але я все-таки відповіла.

Це рішення змінило життя нашої сім'ї на краще протягом наступних 6 місяців.
 

У нашій сім'ї троє своїх дітей (15, 14 і 11 років), а також один прийомний син, який вже виріс і тепер живе своїм життям. Мій чоловік працює на пошті, а я підробляю в медичному центрі. Більше того, я також зайнята в мережевому бізнесі і є лідером молодіжної музичної групи. Оскільки я грала відразу в двох музичних групах, у мене не було часу для ведення бізнесу. У мене був дуже завантажений розклад.
 

Одного разу наш Спонсор приїхав в Швейцарію і продемонстрував нам Гальванічний прилад ageLOC Edition Nu Skin Galvanic Spa System II. Цей прилад справив на нас сприятливе враження.

Спочатку, я навіть не думала про будівництво бізнесу. Я розповіла про цей прилад усім своїм знайомим, тим самим заклавши найперші основи. Вже в лютому я отримала статус Лідера, і утримала його у березні, при цьому один з моїх нижчерозташованих партнерів також кваліфікувався на Лідера, а інший вже готувався до кваліфікації. У результаті у мене все вийшло! Тепер все просто прекрасно. Я навіть і не думала, що зможу досягти таких успіхів всього за три місяці. Просто не уявляю, як я змогла зайти настільки далеко. Мій Спонсор подзвонив мені і сказав, що я отримала значок визнання. Я дуже здивувалася і зраділа. Після того, як я отримала Біофотонний Сканер Pharmanex, я працюю в основному з ним, і Гальванічним приладом ageLOC Edition Nu Skin Galvanic Spa System II. Я організовувала різні зустрічі, на яких ділилася враженнями про продукти NU SKIN. Завдяки цьому, я отримала статус Лазуриту в квітні, а статус Рубіна в червні. Кваліфікуючись на статус Лазуритового Лідера, я почала мріяти про більший і ставити нові цілі: Подорож в Майамі вже зовсім близько.

Завдяки компанії NU SKIN мій кругозір значно розширився. Компанія подарувала мені надію на краще майбутнє і дозволила згадати вже давно забуті мрії. Іноді я замислююся - а що, якби я не відповіла на той виклик? Про це краще не думати...

Все відбувається вчасно, треба тільки в це повірити. Багато незнайомих людей стало нашими друзями.

 

Хочу подякувати своєму самому кращому Спонсору, а також партнерів за їх довіру, допомогу, уміння слухати і за усю зроблену підтримку.

 

Маріам Бенц і її сім'я

Divider