Ема Карпентер

Ема Карпентер

emma-carpenter

Найбільшою зміною після початку ведення бізнесу з NU SKIN виявилося поліпшення якості життя. У мене до цього моменту вже був інший, цілком успішний бізнес, який дозволяв досить добре заробляти, але на нього йшов увесь мій час. На мій погляд ти можеш заробити усі гроші у цьому світі, але це не матиме сенсу, якщо при цьому у тебе не буде ні часу їх витрачати, ні можливості проводити його зі своїми коханими і близькими людьми.

 

Побудувавши стабільну структуру, я відмовилася від своєї попередньої справи і направила усі свої зусилля на розвиток бізнесу з NU SKIN. Завдяки цьому бізнесу у Вас не лише з'являється більше вільного часу, але і Ви самі дуже сильно міняєтеся як особа. Я ніколи навіть і не замислювалася над тим, що зможу виступати на сцені перед величезною аудиторією, але розвиваючи свій бізнес, я розвивалася і сама, поступово набуваючи упевненості в собі. Я відкрила в собі здатність легко покидати зону свого звичного комфорту. Ця можливість дозволяє стати краще.

 

Робота з NU SKIN навчила мене тому, що якщо задатися відповідною метою, я можу добитися чого завгодно. Мені завжди подобалася цитата "мрійте, вірте, досягайте". Якщо Ви вірите в себе, в компанію і продукти, якщо Ви готові багато працювати, поступово створюючи свою структуру, то у Вас завжди буде можливість утілити свої мрії в життя.

 

Також я зрозуміла, що усі люди різні! Для успішного ведення бізнесу нам потрібні наші клієнти, Дистриб'ютори і бізнес партнери. Теж саме відноситься і до тих, хто приєднався до Вашої структури. Цілі деяких людей можуть виявитися значно більше чим цілі інших людей, і Ви не зможете змусити людину робити більше, ніж він сам того хоче. Якби ми усі були однаковими, світ був би нудний!

 

Зараз я вже на 9-му місяці вагітності. Весь цей час я продовжувала будувати бізнес, щоб приділити своїй майбутній дитині якомога більше часу після того, як вона народиться. Якби я продовжувала вести свій колишній бізнес, то після народження дитини мені б довелося знову повернутися на роботу. Але тепер, у мене є можливість самою управляти своїм розкладом, і дотримуватися ідеального балансу між роботою і сім'єю. Це важливо в першу чергу для нас усіх, як сім'ї, але одночасно з цим, це важливо ще і для мене, як для майбутньої матері.

 

Моєю мрією є велика сім'я, життя в красивому будинку за містом, можливість подорожувати по всьому світу, розповідаючи людям про цю дивовижну можливість для бізнесу. Особливо сильно я хочу показати іншим жінкам, що необов'язково вибирати між кар'єрою і турботою про дитину - їх завжди можна об'єднати.

 

Тепер в моєму житті немає нічого, чого я не могла б змінити у своєму житті! Мені це подобається, і я вдячна за все, що у мене є.

Divider