Сінтія і Себастьян

Сінтія і Себастьян

Sebastien-Cynthia-2

Сінтія і Себастьян володіли фітнес-клубом. Протягом 13 років Себастьян робив усе можливе для підтримки свого бізнесу. Проте, день за днем, стрес, виснаження і страх перед майбутнім (особливо в умовах економічної кризи) продовжували накопичуватися. Сінтія займалася адміністративною роботою, одночасно підтримуючи порядок у будинку і вихованням 5-х дітей. Також вона працювала неповний робочий день у фірмі своєї матері, що займалася продажем годинників. Разом вони долали усі труднощі приватного підприємництва - від прибирання до роботи з клієнтами.

 

Одним з їх завдань було допомогти людям зберегти здоров'я. Коли ж один з їх клієнтів розповів їм про компанію NU SKIN і Pharmanex, вони були дуже вражені якістю біологічно активних комплексів, і побачили прекрасну можливість для розширення свого бізнесу і особистого розвитку. Тоді вони вирішили, що тепер їх фітнес-клуб зможе ще краще справлятися із завданням збереження здоров'я.  Для цього їм знадобився Біофотонний сканер Pharmanex, на який вони пройшли кваліфікацію в найкоротші терміни. Спочатку, вони виявляли цікавість тільки до споживання і продажу біологічно активних комплексів.

 

Але після Саміту Успіху у Барселоні, на якому вони познайомилися зі знаменитим лідером Стефеном Кусштурианом, вони, нарешті, зрозуміли, що компанія NU SKIN і її Компенсаційний план можуть змінити усе їх життя. Вони зрозуміли, що зможуть досягти всього, чого самі захочуть. Але найголовніше, вони усвідомили, що працюючи по-старому, вони ніколи не доб'ються бажаної якості життя і фінансової незалежності. При цьому компанія NU SKIN могла дати їм усе необхідне, для досягнення такої бажаної свободи.

 

Найголовнішим же їх мотивом для подальшого розвитку були їх п'ять дітей. Вони вклали величезну кількість часу і сил.  Сьогодні вони як і раніше продовжують старанно працювати, як і колишні часи, але на відміну від минулих років, вони працюють за особливою системою. А все для того, щоб їх діти змогли жити в кращих умовах, отримати кращу освіту і самі змогли добитися успіху в житті.  Поки що вони ще не досягли поставлених цілей і не набули фінансової незалежності в повному об'ємі, але тепер, коли вони будують дорогу в краще майбутнє, їх робота стала приносити їм радість.

 

Щодня вони долають нові труднощі, адже зрештою, найголовніше - це правильний настрій. Врешті-решт, саме подолання цих труднощів допомагає особистому розвитку. До тих пір, поки Ви прагнете до своїх цілей і мрій - Вас ні що не зупинить. Адже страхи можна здолати тільки дією. Потерпівши невдачу, Сінтія і Себастьян продовжують працювати, шукати нових людей, шукати тих, хто хоче добитися більшого в житті. І цей процес повторюється знову і знову. Досягнення своєї заповітної мрії - це дійсно незвичайна мета. Все залежить від Вас. Найцінніший дар, який Вам дарує компанія NU SKIN - це можливість змінити себе. Створити свою власну свободу, і при цьому бути Силою заради Блага, покращуючи життя людей по всьому світу - це дійсно унікальна можливість.

 

Їм подобається, що щодня вони роблять щось хороше, як для членів своєї команди, так і для тих, з ким вони навіть не знайомі. Можливість допомагати людям досягати успіху приносить їм величезне задоволення. Усе це стало можливим завдяки їх невичерпній енергії, ентузіазму і внутрішній силі.

 

Компанія NU SKIN - ця дивовижна і пізнавальна подорож, в якій успіх приносять Ваше бажання допомогти оточенню, і ті добрі справи, які Ви здійснюєте щодня.

Divider