Катерина Бедеюс

Катерина Бедеюс

catherine-bedejus

Мене звуть Катерина Бедеюс, мені 59 років і у мене 3 дітей.

 

Я працюю косметологом, але також мене завжди цікавили біологічно активні комплекси, і все, що відноситься до здоров'я і здорового способу життя. А найбільше мене вабила наукова складова.

 

Я дуже швидко зрозуміла, що хочу бути незалежною, хочу мати можливість вільно розпоряджатися своїм життям і вчинками.

 

Після 23 років роботи в косметичній лабораторії і лабораторії біологічно активних комплексів, мені захотілося змін. Мені хотілося рухатися далі, знайти інноваційні продукти і концепти, а компанія NU SKIN виявилася саме тим, що я шукала. Я належним чином оцінила досягнення  науки ageLOC. Мені також дуже сподобалися постійні наукові успіхи, швидкість економічного розвитку і весела атмосфера, що панує в компанії.

 

Нова інформація все розставила на свої місця. Мені було необхідно побачити результати на власні очі. І я їх побачила, на прикладі змін, що сталися з шкірою Мірелі Нівієре, - людини, яку я добре знаю. Саме після цього, я повірила в NU SKIN. (Мірелі була Діамантом, і якщо вона могла це зробити, то і я теж зможу!)

 

Я відразу приступила до роботи. Моя упевненість в компанії NU SKIN допомогла мені знайти клієнтів, які мені довіряли. Я дуже швидко створила свою центральну групу і міцну основу для розвитку бізнесу.

 

Я намагалася якнайшвидше збільшити свою преміальну винагороду. Для мене було дуже важливо налагодити безперервний процес навчання і підтримки для своїх клієнтів. Саме тому у мене було так багато лояльних клієнтів, а бізнес розвивався практично без моєї участі.

Я створила свою структуру на довірі, професіоналізмі, умінні працювати в команді, ентузіазмі і людях, що бажають працювати зі мною.

 

Я отримала статус Смарагдового Лідера. Отримання нового статусу мене надихнуло. У мене з'явилося відчуття, що тепер я можу добитися всього. Новий статус дав мені енергію, якою я поділилася зі своїми партнерами.

 

Я завжди відвідувала тренінги і різні заходи, оскільки на них завжди можна було дізнатися щось нове, а NU SKIN знає, як підтримати в нас ентузіазм.

На жаль, приблизно на половині шляху, у мене діагностували бічний аміотрофічний склероз. Це смертельне, невиліковне захворювання, поступово, день за днем руйнує мою нервову систему.

 

Відтоді пройшло 3 роки. Зараз я вже повністю паралізована, а для пересування мені доводиться використовувати інвалідну коляску.

 

У момент написання цієї історії я практично втратила здатність говорити і рухатися. Але я ніколи не припиняла співпрацю з NU SKIN. Я не хотіла здаватися. Я хотіла приносити користь своїм клієнтам і команді. Я зробила ставку на перемогу і не збираюся здаватися, навіть якщо більше не можу робити стільки, скільки роблять інші.

 

Завдяки моїй силі волі і твердості духу я знайшла інший спосіб рухатися далі. Я збираюся боротися до самого кінця, адже саме завдяки боротьбі я все ще жива!

Не дивлячись ні на що, я залишалася вірна своїм ідеалам.

 

Сьогодні у мене як і раніше високі об'єми продажів, а структура, завдяки 5 Рубіновим Лідерам, продовжує розвиватися автономно без моєї допомоги. У нагороду за свої зусилля, я отримала величезну підтримку від своїх клієнтів.

 

Я знаю, що можу покластися на своїх Лідерів, адже я завжди розуміла усю важливість зв'язків з упевненими в собі, заповзятливими людьми, здатними ставити собі питання.

 

Я знайшла силу в розвитку і успіху своєї команди, а мій розум як і раніше здоровий і ясний.

 

Мені дуже шкода, що я більше не можу працювати як Ви через свою хворобу. Це просто нестерпно. У зв'язку з цим, я хочу попросити Вас користуватися тими можливостями, які у Вас є. Не думати про погане, а направити усі сили на благі звершення.

 

Спасибі компанії NU SKIN, яка надавала мені підтримку, і з розумінням віднеслася до мого стану, що саме по собі сьогодні є рідкістю у корпоративному світі.

 

Я намагаюся пам'ятати тільки хороше, тим самим підтримуючи тих, кого я люблю.

 

Спасибі Вам усім!

Divider