Андрієн і Габор

Андрієн і Габор

adrienn-and-gabor-2

Я народилася в Угорщині і вже в 18 років стала приватним підприємцем: Я стала власником фітнес-клуба. Для мене завжди були дуже важливі спорт і здоровий спосіб життя.


У 2008 році один з моїх співробітників розповів мені про компанію NU SKIN і її унікальні можливості. Але в цей час я вже почала переїзд до Ірландії і мене ця інформація не зацікавила. У 2009 році, в Ірландії, я познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком. Він теж виявився вихідцем з Угорщини.

 

У Ірландії я працювала найманим співробітником, і в мої обов'язки входило ведення справ двох фітнес-клубів. Через два роки я зрозуміла, що робота по 10-12 годин на день на іншу людину - це не зовсім те, що мені треба. І так, в 2010 році я почала шукати нові можливості. Я зв'язалася з Регіною, моїм колишнім інструктором з фітнесу, і запитала її про бізнес з NU SKIN, а також про те, яких успіхів добилася вона сама і її партнери.

 

Вони запросили мене назад до Угорщини на 3-х денний захід, під час якого я зрозуміла, що насправді представляє ця можливість. Проте на території Ірландії мені не вдалося знайти нікого, хто б серйозно сприймав ідею будівництва бізнесу. Та і я сама була не упевнена, що мені вистачить сил створити бізнес на новому, незайманому ринку. У результаті я розпочала не з будівництва бізнесу, а з використання продуктів.

 

У 2012 році в моєму житті настав новий поворотний момент. Ми з чоловіком вирішили, що я звільнюся зі своєї поточної роботи і почну займатися тим, що мені дійсно подобається. Мені було дуже нелегко прийняти рішення про те, чим я займатимуся далі. Я вирішила, що прийшов час будувати свій бізнес з компанією NU SKIN, адже я вже давно про неї знаю, і мені дуже сподобалися її продукти.

 

Спочатку я почала роботу на ірландському ринку, але пізніше мої спонсори вирішили, що було б добре розвивати ринок Польщі, і ми погодилися скористатися цією можливістю.

 

Ми прожили в шлюбі вже 4 роки, але 2 з них ми провели вдалині один від одного. Починаючи з 2013 року, я присвятила увесь свій час розвитку нашого бізнесу на польському ринку. Попри те, що я не знаю польської мови і у мене немає особливих зв'язків, я стала Лідером відмінної польської команди, і ми робимо все для подальшого розвитку нашого успішного бізнесу.

 

Мій чоловік мене цілком підтримує і із задоволенням використовує продукти компанії. Він двічі пройшов Програму TR90, і втратив 26 кілограм. Тепер він регулярно займається спортом і їсть значно здоровішу їжу. Враховуючи усе це, я можу сміливо сказати, що компанія NU SKIN подарувала мені нового чоловіка.

 

Я досягла своїх цілей в розвитку бізнесу в Польщі, і ми з чоловіком вирішили, що переїдемо сюди жити вже в жовтні. На Всесвітній Конвенції ми не лише відсвяткуємо успіх нашого бізнесу, але і початок нашої з чоловіком спільної роботи по його розвитку.

Divider