Вiмол Боверманн

Вiмол Боверманн

wimol-bovermann

Я виросла у бідній сім'ї в Таїланді. Щоб вчитися в коледжі мені знадобилася матеріальна допомога матері, і мені довелося працювати на декількох роботах.

 

Тепер я вийшла заміж і живу в Німеччині з 2009 р. Я працювала 5 років у фотоательє, поки мені не стало нудне.

 

Саме тоді я вирішила знайти щось нове, щось, над чим було б цікаво працювати. Було дуже нелегко, оскільки документи про освіту в Таїланді були не дійсні в Німеччині. До того ж я ще погано знала мову. Саме тому я не знайшла роботу про яку мріяла.

 

У серпні 2013 року я познайомилася зі своїм Спонсором на Facebook - Сасiторн Макелайнен. Тоді вона і розповіла мені про компанію NU SKIN. Тоді я була налаштована дуже скептично і не знала про те, як можна заробити гроші в мережевому бізнесі. Проте мені було цікаво. Сасiторн Макелайнен жила саме таким життям, про яке я завжди мріяла: отримувала задоволення від роботи, сама вибирала свій робочий графік і була сама собі начальником. У листопаді 2013 я вирішила піти з минулої роботи і втілити в життя мою мрію, почавши роботу з NU SKIN.

 

Починаючи з 1 січня 2014 року, я повністю присвячую свій час роботі з компанією NU SKIN. Я навіть не уявляла собі, що бізнес може приносити такі величезні доходи. Але з NU SKIN Ви можете добитися набагато більшого, якщо віритимете в успіх і будете старанно працювати. Завдяки Компанії я познайомилася з багатьма людьми по всьому світу. Просто уявіть! Звичайна жінка, яка боялася навіть просто розмовляти з незнайомими людьми, тепер набула упевненості в собі і отримує задоволення від нових знайомств. Завдяки бізнесу з NU SKIN я стала незалежною і цілеспрямованою. Але найбільше мені подобається те, що з NU SKIN у всіх абсолютно рівні шанси незалежно від того, де Ви народилися або пройшли навчання. Вам необхідно любити спілкування з іншими людьми і командну роботу, а також бути цілеспрямованими, так як всі ці три фактори є ключовими для успіху в цьому бізнесі.

 

Я завжди підтримую контакти зі своїми дистриб'юторами і завжди готова надати їм допомогу або дати пораду.

 

Мені хотілося б скористатися можливістю і подякувати всіх - мого Спонсора, моїх партнерів і команду, з якою я працюю. Вони всi сприяли моєму успіху і завдяки їм, я досягла статусу Діаманта. Дякую всім за приділений мені час. Сподіваюся, що ми продовжимо досягати своїх цілей разом.

 

Пам'ятайте! "Поки не спробуєш, не дізнаєшся на що здатний".

 

Вiмол Боверманн

Divider