Сабіна Гроттолі

Сабіна Гроттолі

sabrina-grottoli

Я народилась у Франції, хоча і жила у Барселоні протягом останніх 10 років.

 

Уперше про компанію NU SKIN я дізналася ще у Франції, коли під час відпустки приїхала до батьків. До цього моменту вони вже знали про Компанію, і вирішили, що цей бізнес відмінно мені підійде. Дізнавшись про Компанію, я присвятила усе літо її вивченню. Мені була цікава як сама компанія, так і її ринок і сама індустрія в цілому. Все що мені вдалося у результаті знайти, було занадто красиво, щоб бути правдою. Знайдена мною інформація дозволила мені зрозуміти, що в моїх силах побудувати бізнес в шанованій Американській компанії. Побудувати бізнес без меж, бізнес з чудовим компенсаційним планом, успіх в якому повністю залежить від власних зусиль. Я завжди чекала подібної можливості, попри те, що все виглядало і звучало як "Американська мрія".

 

У той час я працювала в рекламному відділі успішної компанії. У мене була хороша посада, але з часом я зрозуміла, що досягла своєї межі кар'єрного зростання. Не важливо, скільки зусиль я вкладу - мені просто було нікуди рухатися далі. А з розвитком кризи в Іспанії, усі мої ілюзії і амбіції зникли.

 

Так я і вирішила розпочати співпрацю з компанії NU SKIN.

 

Із самого початку я не сумнівалася в успіху. Саме завдяки цьому я змогла здолати одну зі своїх головних своїх проблем: дуже мала кількість знайомих у Барселоні.

 

Я завжди повторювала собі: "Шлях до успіху не буває легким". Так все і вийшло. Старанна робота, упевненість в собі і цілеспрямованість допомогли мені рухатися до досягнення поставлених цілей і досягати їх значно швидше, ніж я могла припустити. Усі мої зусилля були винагородженні, а успіхи визнані. Вже на першому році ведення бізнесу року я стала Рубіновим Лідером. Це сталося відразу після мого повернення з Конвенції у Будапешті, що стала поворотним моментом для мого бізнесу. Рубінова Подорож мені довелося перенести на наступний рік у зв'язку зі народженням сина - Марко. Одночасно з цим я збільшила стабільність і надійність своєї структури і стала Смарагдом. Через деякий час після Рубінової Подорожі я стала Діамантом.

 

Відколи я почала співпрацю з NU SKIN в моєму житті сталася безліч дивовижних подій, які назавжди змінили моє життя. Тепер у мене з'явилася можливість багато часу проводити зі своєю сім'єю і багато подорожувати.

 

Мені дуже повезло із Спонсорами, які постійно підтримували мене і надавали упевненості у своїх силах (Ванесса, Сесілія, Марга, Паз, Маїте і Ларс). Мені також повезло з командою. До неї увійшли люди, якими я щиро захоплююся і із задоволенням можу назвати друзями. Найбільше мені подобається можливість допомагати їм, працювати в команді, разом досягати успіху і користуватися заохочувальними програмами Компанії, допомагати досягненню цілей і спостерігати за їх розвитком.

 

Раніше мені здавалося, що в моєму житті занадто мало перспективи і можливості, але в день, коли я дізналася про компанію NU SKIN, переді мною виникла найголовніша і яскравіша з них. Тоді я зрозуміла усі переваги, які цей бізнес може дати мені і тисячам людей, з якими мені хотілося б працювати в команді.

 

Я працюю в цьому бізнесі вже три з половиною роки і не раз переконувалася, що старанна і цілеспрямована робота дозволять добитися всього, про що тільки можна мріяти. Ви повинні вірити в себе, а не в штучні бар'єри. Адже компанія NU SKIN надає можливості без меж і обмежень.

 

 

У мої завдання на 2015 рік входить подвоїти кількість людей в моїй структурі, взяти участь у Бонусі Сузір'я регіону EMEA, відправитися в поїздку в Майамі і стати повноцінним Синім Діамантом. Як і раніше позитивно впливати на життя людей, що оточують мене.

 

І нарешті, я хочу подякувати своїм батькам і партнерам за те, що продовжують підтримувати мене і вірити в мій успіх.

Divider