Малан Коетсі

Малан Коетсі

Malan-Coetsee

"Коли мені було 5 років, моя мама сказала, що щастя є найголовнішим в житті. Коли я пішов до школу, у мене запитали, чого я хочу досягти, коли виросту. І я написав: "Стати щасливим". Вони сказали мені, що я не зрозумів завдання, а я відповів, що вони не розуміють життя" - Джон Ленон.

 

Моя співпраця з компанією NU SKIN почалася в лютому 2014 року. Спочатку я поєднувала розвиток бізнесу з NU SKIN і свою основну роботу у будівельній компанії. У серпні 2014 року, мій рівень преміальної винагороди істотно виріс, дозволивши мені покинути мою основну роботу і присвятити увесь свій час розвитку бізнесу з NU SKIN.

 

Співпраця з такою компанією як NU SKIN дозволила мені набути упевненості у власних силах. Адже зазвичай мені дуже складно навіть розпочати розмову з незнайомими людьми. Моя упевненість в собі зросла, і це виразилося не лише в моєму відношенні до людей, але і в тому, що мені стало легше з ними спілкуватися. Я навчилася уважно слухати і визначати їх потреби. Я також зрозуміла, що можу дати кожному однакові можливості, але при цьому кожен повинен буде вирішити для себе сам, чи підходить йому цей бізнес.

 

Терпіння і завзятість - ось ключ до побудови успішного бізнесу з компанією NU SKIN. Також Вам необхідно наслідувати вже відлагоджену систему і постійно вчитися.

 

Почавши будувати цей бізнес, я зрозуміла усю цінність можливості розпоряджатися власним часом. У мене з'явилася можливість самій вибирати час для зустрічі з потенційними партнерами. Також я змогла поліпшити якість свого життя, оскільки у мене з'явився час на зайняття в спортзалі і можливість придбавати біологічно активні комплекси в необхідних мені кількостях. Завдяки цьому я змогла поліпшити свою фігуру, підняти ефективність вправ і посилити життєвий тонус. В результаті у мене посилилася здатність до концентрації на роботі. А завдяки посиленню імунітету я щодня прекрасно себе почуваю!

 

Тепер уся моя сім'я користується продуктами компанії NU SKIN. Це почалося, коли мама почала користуватися продуктами Компанії і отримала відмінні результати.

 

Я зосередилася на довготривалих цілях, досягнення яких надавало мені сили щодня. Я хочу стати Членом Елітної Команди до моменту, коли мені виповниться 27 років і внести свій вклад в поліпшення життя навколишніх людей. А найголовніше, я дуже хочу допомогти людям з розладами вищої нервової діяльності.

 

Щоб досягти успіху в цьому бізнесі Вам необхідно вести людей, що оточують Вас, особистим прикладом. Адже вони, як правило, роблять те, що робите Ви, бо, що Ви говорите їм робити.

 

"Стань сам тією зміною, яку мріяв би побачити у світі" -  Махатма Ганді 

Divider