Житка Псежова

Житка Псежова

Jitka Pšejová

Чесно признатися, я почала будувати бізнес з компанією NU SKIN за чистою випадковістю. У той час я отримувала ступінь магістра з теорії масових комунікацій і працювала менеджером з виробництва. Я робила це в основному тому, що ця робота дозволяла мені спілкуватися з цікавими людьми і залучатися до мистецтва. Я сподівалася, що такий спосіб життя дозволить мені створити щось незвичайне.

 

У мене вже тоді з'явилося відчуття, що я витрачаю своє життя даремно, що я абсолютно нічого не контролюю, не можу змінити і нічого не досягну. Однією з причин початку співпраці з NU SKIN була можливість створити щось дійсно цінне, чим я змогла б гордитися. Я захоплююся Медой Младковой, спонсором розвитку мистецтва в Чехії, і мені дуже хотілося наслідувати її приклад. Я мріяла про те, щоб допомагати просуванню письменників, музикантів, дизайнерів і їх проектів, які б дозволили поліпшити рівень освіти в країні. Але для цього мені було потрібно дві речі: час і гроші. Дуже багато грошей. З пошуком контактів проблем не виникало. Але ось робота з 9 годин ранку і до 5 вечора ніколи б не дозволила мені здійснити задумане. Варіант же з вдалим виходом заміж за багату людину мною був неприйнятний.

 

Я дуже рада, що саме в цей час мені підвернулася така можливість. NU SKIN - це чудовий інструмент для створення життя своєї мрії. Для мене можливість надбання абсолютної свободи дій, можливість подорожувати по світу, коли я хочу і скільки захочу, купувати речі, які мені подобаються і не турбуватися про те, що я не зможу собі їх дозволити із-за нестачі грошей або вільного часу.

 

Моїм девізом в цьому бізнесі стала приказка "що посієш, то і збереш". Також я думаю, що приказка "терпіння і праця усе перетруть" теж прекрасно підходить під опис цього бізнесу. Третім же девізом мого життя стала фраза ""ставте глобальні цілі і насолоджуйтеся результатом". Все залежить від нас самих. Спочатку мені було шкода, що мене не оточують ті ж цікаві люди, з якими я працювала, поки була менеджером з виробництва. А потім, я подумала, що все виправно і почала рекрутувати дійсно цікавих людей І так, я поставила перед собою мету створити саму прекрасно виглядаючу, розумну і цілеспрямовану команду. Тим самим я створила компанії NU SKIN відмінну рекламу. На сьогодні мої мрії утілюються в життя, і я не можу нарадуватися тому, з наскільки прекрасними людьми я працюю, а також тому, наскільки динамічний бізнес мені вдалося створити. Найбільше в NU SKIN мені подобається те, що цей бізнес не має ні територіальних, ні грошових обмежень.

 

У Вас можуть бути клієнти в Японії, і при цьому Вам зовсім не обов'язково говорити по-японськи. Також немає ніяких обмежень на максимальний розмір заробітку. Мені дуже подобається те, що у усіх в цьому бізнесі рівні можливості. Ми усі розпочинали з нуля і у усіх є однакові можливості для заробітку.

 

Я пропрацювала з NU SKIN вже два з половиною роки. За перші півтора роки я стала Рубіновим Лідером, а півроку тому, я отримала статус Смарагдового Лідера. Це тільки почало подорожі! Настав час рухатися далі... У мене плани аж до 2027 року! Найцікавіший досвід під час Рубінової Подорожі в США я отримала під час Всесвітньої Конвенції в Солт-Лейк-Сіті, на якій я зрозуміла, що в порівнянні з Азією, в Європі бізнес тільки почав розвиватися. Я усвідомила істинні масштаби бізнесу, рівень професіоналізму і побачила величезні можливості для подальшого розвитку. Але головне, я побачила "душу" Компанії. Її культуру. Її людей. Її мета. І тоді я, нарешті, зрозуміла, що моє життя має сенс і більше не витрачається даремно. Тепер все інакше. Тепер я знаходжуся в потрібному місці в потрібний час. І все найкраще у мене як і раніше попереду... Тільки вперед!

 

Житка Псежова - Смарагдовий Лідер, Чехія

 

Divider