Ингеборг Сієльстад

Ингеборг Сієльстад

Ingeborg-Seielstad

Інгеборг завжди мріяла про можливість вирішувати, як вона хоче проводити свій час. Вона виросла у великій родині на фермі в Гьоусдал. Її дитинство було прекрасним. Вона росла на свіжому повітрі, а навколо було багато людей. Будь її воля , все залишилося б як і раніше. Але з часом з цим виникла проблема. Якби ферма перейшла до неї , то їй би довелося весь час працювати. У неї б не залишилося часу на друзів і родину. Вона не змогла б подорожувати по світу.  Коли вона дізналася про NU SKIN, то зрозуміла, що знайшла саме те, що шукала.

 

Найголовнішою метою Інгеборг - було заробити достатньо грошей , щоб дозволити собі можливість подорожувати разом зі своєю родиною , куди завгодно і в будь-який час. Іншою причиною початку співпраці з Компанією була можливість зробити що-небудь добре для інших людей. Їй хотілося мати можливість зробити краще життя якомога більшої кількості людей по всьому світу. В основному вона намагалася працювати з одинокими людьми. Вона хотіла зробити для них щось хороше. Компанія NU SKIN допомогла Інгеборге змінити свій спосіб мислення і повірити в те, що це можливо. Їй приносить задоволення можливість змінювати на краще життя інших людей завдяки біологічно активним комплексам і продуктам по догляду за шкірою.


Проте в цьому, як і в будь-якому іншому бізнесі, існують проблеми. Люди сумніваються в якості продуктів, в надійності компанії, у перевагах компенсаційного плану. Але перш за все люди сумніваються в самих собі.  Починаючи з першого дня Вам необхідно зрозуміти, що ні хто , і ні що не може перешкодити Вам побудувати цей бізнес. Успіх чи невдача залежать тільки від Вас. Зверніть увагу на людей , які вже впевнені в успіху і прагнуть до нього. Переконати їх у можливості домогтися успіху не є Вашим завданням. Приходячи в бізнес, вони вже повинні самі цього хотіти!

Для підтримки розвитку свого бізнесу Інгеборг постійно спілкується з людьми і заводить нові знайомства. Щоб домогтися успіху необхідно відразу створити потрібний настрій, цікавитися людьми і ставити їм питання, а також продовжувати активно працювати з ними влаштовуючи зустрічі і розмовляючи по телефону. Однак якщо значна частина Вашої команди проживає далеко від Вас , то поєднати роботу і час з сім'єю може виявитися проблематично. Багато аспектів цього бізнесу Ви можете вести по телефону і Скайпу . Важливо контактувати з командою як мінімум один або два рази на тиждень, і дупліцировать успіхи.

 

Інгеборг намагалася завжди вибирати реалістичні й досяжні цілі. Так було простіше їх виконувати. Комусь потрібна мета на наступні три або шість місяців, а комусь на 1 або навіть на 5 років. Ці цілі повинні бути чітко сформульовані і допомагати долати труднощі. Їх необхідно записувати і перечитувати кожен день. Таким чином, Ви ніколи не забудете навіщо Ви це робите, навіщо Вам потрібно відповідати на телефонні дзвінки, навіщо виходити з дому вечорами і для чого потрібно старанно працювати. Звісно, лежати весь день на дивані може бути дуже приємно, але якщо займатися цим цілими днями безперервно, то у Вашому житті нічого не зміниться.

 

Співпраця NU SKIN дає Вам можливість взяти участь у дивовижну подорож, під час якого Ви можете розвинутися як особистість і зможете зустріти нових, цікавих людей по всьому світу. Цей спосіб життя чудовий з будь-якої точки зору. Якщо Ви готові до подолання труднощів, то Ваше життя стане цікавим як ніколи.

Divider