Katharina Grosam

Katharina Grosam

katharina-grosam

Мене звати Катарина Ґросам, мені 32 роки, я працюю фрилансером в індустрії краси з 21 року.

Не завжди було легко. Я була юна, недосвідчена, без ділової хватки, але в мене завжди була чітка ціль.

 

Від суборендарки до свого першого власного магазину, від одного курсу тренінгів до наступного, аби пропонувати клієнтам найкращу якість, працюючи 10–12 годин на день, без вихідних, я мріяла про одне — більший магазин.

 

У 2018 році я відкрила власний магазин-студію площею 100 кв. м.  Тоді я сказала собі: «ВАУ, Катарино, оце так досягнення!» Це була мрія, якою я жила, проте вона не принесла мені того, чого я насправді прагнула. Індустрія йшла вперед, і крім подальшого навчання та курсів я, як абсолютний анти-продавець, шукала асортимент для своєї студії. На щастя я натрапила на NU SKIN.

 

Під час події, яку організували Катрін і Майкл Ґлаунінгери (мої спонсори), я дізналася про нові товари й залишилася абсолютно переконаною. Той день повністю змінив моє життя. Мої клієнти задоволені й обожнюють нові продукти, які я пропоную їм. Кожен покупець радіє, і я люблю ці історії успіху. Не тільки мої доходи різко зросли через продажі, але моє повсякденне життя в студії цілком змінилося. Я менш активно працюю з клієнтами і тому маю більше часу, щоб заробляти гроші.

Від "незалежної жінки" до жінки-підприємця!

 

Мій ентузіазм заразний, усе навчання сьогодні виправдовується. Я маю багато колег в індустрії краси, лише за півроку я змогла побудувати сильну команду й наблизитися до мого прагнення фінансової свободи. Дякую NU SKIN! Я вдячна за таку шалену можливість зростати особисто й професійно!

 

Катарина Ґросам (Katharina Grosam) - BEAUTY SENSATION WEILHEIM -