Кааджал Чоту / Керівний бренд-директор

«Справжній успіх потребує справжніх жертв.» Сахін Прабу

 

Я дещо зрозуміла із тих пір, як скористалася можливостями Nu Skin заради покращення якості сімейного життя. Я маю дуже сприятливого чоловіка і двох красивих дівчат. Я не можу придумати більшої причини, щоб хотіти досягти успіху в цьому бізнесі.

 

Я вивчала ділові комунікації і влаштувалася на повний робочий день, працюючи надурочно, проте я не мала змоги проводити час із моїми близькими та родиною.  Я завжди шукала спосіб покращити якість життя.

 

У листопаді 2016 р. я переглядала соціальні мережі й раптом натрапила на публікацію Nu Skin. Я була настроєна дуже скептично, але після певного ознайомлення я вирішила співпрацювати з Nu Skin і розпочати свою подорож до успіху.  Ми спробували деякі продукти і відразу зрозуміли, що це партнерство правильне, тому ми розповіли всім нашим друзям і родині відразу, щоб зібрати якомога більше свідчень, аби допомогти нам розпочати роботу.  Спочатку не було легко. Мені знадобився рік, щоб дістатися до Представника бренду, але після досягнення цього титулу ми скотилися донизу. Ми просто вирішили докласти додаткових зусиль, щоб із Nu Skin все вийшло добре, і нам вдалося досягти звання Керівного бренд-директора.

 

Ми тільки що повернулися з поїздки до Іспанії після відвідування масштабного Саміту успіху, де я мала честь виступати перед понад 2500 людьми — це я ніколи не могла собі уявити.  Ця подорож показала мені, що незалежно від того, звідки ви прийшли, який досвід маєте або який стиль життя ведете, завжди можна досягти своїх цілей, доки ви вірите в них і готові вкластися у важку роботу, необхідну для досягнення успіху.

 

Ваші позитивні дії в поєднанні з позитивним мисленням ведуть до успіху.

 

Червень 2019 р.

 

 

 

Відмова від відповідальності:

 

Щоб отримувати достатній прибуток, Консультант бренду повинен інвестувати значну кількість часу, зусиль і відданості. Це не програма швидкого збагачення, вона не гарантує фінансовий успіх, результати будуть різними в різних учасників.

Повний огляд прибутків для кожного рівня Плану ефективності продажів можна знайти тут,  у розділі «Компенсаційний план Дистриб'ютора у регіоні EMEA, 2017 р.»