Глосарій

Глосарій

Мінімальні вимоги кваліфікації: Щоб отримати преміальну винагородузгідно з Компенсаційним планом, потрібно набрати принаймні 100 балів ООП іздійснити продаж 5 роздрібним клієнтам на місяць.

 

Автозамовлення: виберіть щомісячне автоматичне замовлення продукції Nu Skin або щомісячне пожертвування у фонд програми "Нагодуйте Дітей" (NTC) і отримуйте заохочувальні    переваги за свою відданість.

 

Відділившийся Лідер: Дистриб'ютор, який успішно пройшов Кваліфікацію на Лідера та відділився від своєї гілки, що означає, що об'єм продаж нового Лідера та його Центральної групи тепер не враховуються в Преміальний Об'єм (ПО) вищерозташованого Дистриб'ютора. Коли це трапляється, вищерозташований Лідер може отримувати бонус за Лідерські Групи з ПО Центральної группи нового Відділившогося Лідера. Щоб не втратити Відділившогося Лідера, Лідер вищого рівня має кваліфікуватися на Лідера не пізніше, ніж його Відділившогося Лідера нижчого рівня, котрий піднімається методом компресії.

 

Бонус за Лідерські Групи: Бонус за Лідерські Групи – це премія, яка пропонує до 5% з преміального об'єму продаж кожного покоління, в залежності від кількості Лідерів 1-го покоління (див. таблицю, Крок 3). Щоб отримати 5-відсоткову премію за лідерські групи, Лідер повинен мати принаймні 3000 балів ОГП. Якщо ОГП Лідера знаходиться між 2000 та 2999, то Премія за Лідерські Групи сплачується в розмірі 2,5% з ОГП Відділившихся Лідерів з 1-го по 6-те покоління за поточний місяць.

 

Центральна Група: Для Дистриб'юторів, які ще не досягли статусу Лідер, Центральна Група складається з усіх роздрібних клієнтів, Пріоритетних Клієнтів та Дистриб'юторів. Для Лідерів центральна група включає всіх роздрібних клієнтів, Пріоритетних Клієнтів, Дистриб’юторів і Лідерів Кваліфікації.

 

Преміальна винагорода - сума, що нараховується Дистриб’ютору залежно від обсягу продажів.


ПО: Преміальний Об'єм:
Ежемесячная стоимость The monthly currency value of the commissionable products and services purchased from the Company upon which sales compensation plan bonuses and commissions will be calculated. **Преміальний Об'єм (ПО) дорівнює дистриб'юторській вартості продукту або послуги за вирахуванням будь-яких знижок (наприклад податків, виплат за Швидкий старт, Автозамовлення і оформлення замовлення через сайт). Кваліфікаційні вимоги грунтуватимуться на ООП і ОГП.

 

Подвоєна премія 1-го покоління: це премія, яка виплачується в розмірі 10% від ОГП Лідерів 1-го покоління. Для того, щоб отримати  Подвоєну Премію 10% 1-го Покоління, Лідер повинен мати щонайменше 3000 балів ОГП. Цей різновид премії виплачується лише в тому випадку, коли виплата, розрахована згідно з Максимізатором глибини, перевищує суму, визначену Максимізатором обсягу.

 

Лідер, який втратив статус:  Лідер, який не зумів виконати вимоги для утримання лідерського статусу та знову перебуває на рівні Дистриб’ютора. Це може статися в тому випадку, якщо Лідер вже скористався програмою для Потенційних Лідерів.

 

Групова Лідерська Премія: Це Премія, заснована на Вашому щомісячному ОГП. Розмір групової лідерської премії залежить від величини ОГП та виплачується в обсязі від 9% до 15%,що залежить від загального ОГП Лідера. Відсоток виплачується від загального Преміального Об'єму Вашої Центральної Групи.

 

Додаткова лідерська премія: премія, яка пропонує додаткову 5% преміальну винагороду від обсягу ОГП вашої центральної групи. Для того, щоб отримати цю додаткову 5% Лідерську Премію, Лідер повинен мати щонайменше 3,000 балів ОГП (див. таблицю, Крок 3). Цей різновид премії виплачується лише в тому випадку, коли виплата, розрахована згідно з Максимізатором обсягу, перевищує суму, визначену Максимізатором глибини.

 

Повторний Вхід: – Це процес, котрий дає можливість Лідеру, який втратив статус Лідера і вже скористався програмою Потенційний Лідер ще раз пройти кваліфікацію на статус Лідера. У випадку, якщо рахунок, котрий в минулому належав Лідеру   проходить кваліфікацію та на протязі шести місяців переходить від Дистриб'ютора до Лідера , то вони мають можливість відновити свою минулу окрему структуру. Хоча рахунок може кваліфікуватися безліч разів, можливість відновлення структури надається лише протягом перших шести місяців після зниження статусу Лідера до статусу Дистриб’ютора.

 

Виплати за купівлю спонсорських наборів особисто спонсорованими Дистриб’юторами. Виплати за купівлю спонсорських наборів особисто спонсорованими Дистриб’юторами заробляються шляхом продажу наборів корпоративно затвердженої продукції новим спонсорованим клієнтам і Дистриб’юторам.

 

Покоління 1. Першим поколінням називається Ваше перше покоління Лідерів, які відділилися.

 

ОГП. Обсяг групових продажів включає загальний ООП у Вашій центральній групі, включно з Вашим власним ООП за поточний місяць.

 

Лист про наміри: лист, яким Дистриб’ютор заявляє про свої наміри розпочати Лідерську кваліфікацію. Подати лист Дистриб'ютор може через інформаційний ресурс V&G Navigator. Дистритб'ютор  автоматично зараховується до кваліфікації на статус Лідера коли  він виконує вимоги за Місяць 1 (відомий як Місяць дії Листа про Наміри  ). Протягом першого місяця кваліфікації на статус Лідера Дистриб’ютора часто називають "Дистриб’ютор із листом про наміри". Дистриб’ютор із листом про наміри відрізняється від Лідера Кваліфікації (Q1, Q2), хоча обидва перебувають на етапі кваліфікації на статус Лідера. Якщо Дистриб’ютор у минулому вже був у статусі Лідера Кваліфікації, і бажає знову кваліфікуватися на статус Лідера, він повинен подати до компанії офіційний лист про наміри.

 

1-й рівень. 1-й рівень включає всі рахунки, які наразі спонсоруються Дистриб’ютором, незалежно від статусу.

 

Премія 1-го рівня: 5-відсоткова премія, що сплачується відповідно до ООП всіх персонально спонсорованих рахунків. Премія 1-го рівня сплачується лише тим Дистриб’юторам, які виконали всі чинні вимоги.

 

Пільговий Місяць:У випадку, якщо Лідер не виконує Вимоги для підтримки статусу Лідер, вони можуть скористатися пільговим місяцем і, таким чином, підтримати свій статус Лідера. Кожен Лідер має право один раз на дванадцять календарних місяців скористатися пільговим місяцем . Наприклад, якщо ви користуєтеся пільговим  місяцем в травні, то наступний раз ви зможете скористатися пільговим місяцем в травні  наступного року. Групові Лідерські премії не виплачуються протягом пільгового періоду. Лідери можуть заробляти Премії 1-го Рівня  протягом пільгового місяця в разі, коли вони виконують мінімум вимог відповідно до їх статусу.

 

Пріоритетний клієнт – клієнт, який не є Дистриб’ютором, проте отримує продукцію  компанії зі знижками.

 

ООП: Обсяг особистих продажів – це місячний обсяг балових покупок продукції та послуг компанії для їх реалізації вроздріб або для особистого вжитку.  ООП включає бали від прямих покупок у компанії, здійснених персональними роздрібними клієнтами.

 

ПЛ: Потенційний Лідер – це Лідер, котрий не виконав вимог для утримання Лідерського статусу і вже використав свій пільговий місяць. ПЛ зберігає свою лідерську структуру; усі його винагороди та премії нараховуються так само, як премії та винагороди Лідера, який відділився . ОГП Потенційного Лідера   не зараховуються до ОГП вищого Лідера. Рахунок Потенційного Лідера  зберігається за ним три місяці поспіль. В разі, якщо ПЛ   виконує Вимоги для підтримання статусу Лідера, він  негайно просувається в статус Лідера в той же місяць, на протязі якого такі вимоги виконуються.

 

БЛК: Бонус Лідера Кваліфікації  Бонус виплачується Лідерам К1-2, що використовують другий варіант проходження кваліфікації (див. крок 2). Бонус виплачується на основі загального преміального об'єму Центральної групи в розмірі від 5% до 10% залежно від ОГП Центральної групи. (див. крок 2)

 

ЛК:Лідер Кваліфікації (Q1, Q2) – це Дистриб'ютор, який подав лист про наміри та успішно виконує вимоги лідерської Кваліфікації і тепер повністю має право на присвоєння статусу Лідера NSE (див. графік Кроку 2, а саме інформація, щодо щомісячних вимог). 

 

Роздрібний Клієнт:Роздрібний клієнт – Лідер, який не виконує вимог для підтримання Лідерського статусу, проте котрий купує продукцію за роздрібними цінами у Дистриб'ютора або в Компанії. Обсяг покупок продукції компанії роздрібними клієнтами зараховується на рахунок Дистриб’ютора та враховується в ООП спонсора.

 

Збір за роздрібні продажі: Збір за роздрібні продажі складає 15% від загального роздрібного прибутку, утримуваний Компанією в якості своєрідного податку на здійснення роздрібних продажів, здійснюваних через Компанію.

 

Лідер, що відділився, котрий піднімається методом компресії: Лідер, що відділився, котрий піднімається методом компресії від 1-го до 6-го покоління до вищого Лідера, якщо його Потенційний Лідер не спромігся виконати мінімальних вимог підтримання Лідерського статусу. Щоб не втратити Лідера, який відділився, Лідер вищого рівня має кваліфікуватися на Лідера не пізніше, ніж його Лідер нижчого рівня, що відділився, котрий піднімається методом компресії.

 

ОГП, що піднімається методом компресії:У випадку, коли Лідер, що відділився падає до статусу Дистриб'ютора, то ОГП такого Відділившегося Лідера піднімається до ОГП гілки. Частка  такого ОГП, що переходить від Лідерів, що відділилися  називається “ОГП, що піднімається методом компресії.” Це застосовується лише до тих гілок , котрі мають Лідерів, що відділилися на ринках, що не беруть участі   у програмі ПЛ. ОГП Лідера, який втратив статус, не піднімається методом компресії до наступного місяця, тобто до моменту, коли такий Лідер набуває статусу Дистриб’ютора.

 

Спонсор: Дистриб’ютор, котрий залучає іншого Дистриб’ютора або Пріоритетного Клієнта на підписку 1-го рівня.

 

Максимізатор виплат:Один з видів преміальних, що виплачуються згідно Компенсаційного Плану, який автоматично дає велику виплату з двох видів преміальних: Максимізатор обсягу (що включає додаткову лідерську премію + подвійну премію 1-го покоління) АБО Максимізатор глибини (що включає додаткові премії за лідерські групи).

 

Примітки

• Кваліфікація на отримання всіх видів преміальної винагороди вимагає здійснення роздрібних продажів  принаймні п'яти особам щомісячно. Усі записи щодо здійснення роздрібних продажів слід зберігати принаймні чотири роки.

• Відповідність вимогам щодо роздрібної торгівлі, установленим у компанії, час від часу перевіряється.

• Кожен вид продукції, що був придбаний через Автозамовлення особами, які не є Дистриб’юторами  або покупцями, щомісячно автоматично враховується,  як це передбачено вимогами щодо роздрібної торгівлі.

•  За залучення інших осіб бонуси не сплачуються. Єдиний спосіб заробляти бонуси – це продавати продукцію.

• Всі премії нараховуються щомісячно та перечисляються  або зараховуються на депозитний рахунок 25-го або в найближчих числах наступного  місяця.  

Divider