Член Елітної Команди

Член Елітної Команди

 

Досягнення статусу "Член Елітної Команди" -це вершина успіху в Компанії Nu Skin®. Ви стаєте членом ексклюзивного клубу топ-лідерів Компанії. Ваш успіх визнається та вшановується на всіх заходах Компанії.Ви отримуєте значок "Члена Елітної Команди Nu Skin®", особливий сертифікат і нагороду "Члена Елітної Команди". Ваші досягнення будуть визнані та урочисто оголошені на гала-концерті під час церемонії нагородження Членів Елітної Команди, що проходить в рамках Всесвітньої Конвенції.Крім того, відтепер Ваш портрет займе почесне місце на "Стіні Слави"в головному офісі Nu Skin® в м.Прово, штат Юта. При утриманні Вашого статусу "Члена Елітної Команди"протягом 5 років, Ваша "Зірка"з'явиться на "Алеї Слави Компанії Nu Skin®" (Nu Skin® Walk of Fame)у м. Прово, штат Юта. Визнання Ваших заслуг та успіхів буде опубліковане на всіх сайтах Компанії.

 

Кожен рік, коли Ви підтверджуєте статус "Члена Елітної Команди", Ви та ішнші Члени Елітної Команди з усьго світу, які також підтвердили свій статус, вирушаєте у подорож у різні куточки світу разом  із засновниками та керівниками Компанії Nu Skin®.

 

Детальну інформацію про час проведення подорожей Членів Елітної Команди та закінчення строків кваліфікації для участі можна отримати у менеджерів по роботі з клієнтами. Члени Елітної команди грають важливу роль у розвитку, рості та успіху Компанії Nu Skin®. Керівники місцевих і  регіональних ринків, а також менеджери з продажу Компанії будуть надавати Вам всебічну підтримку у розвитку бізнесу в усьому світі. У кожного з Вас буде доступ до персонального інтернет-кабінету "Мій офіс", де Ви зможете стежити за розвитком структури в будь-який час і в будь-якому місці.

 

Ви можете приймати участь у Максимізатором Виплат, завдяки якому Ви зможете отримувати Додаткову виплату за Груповий Об'єм (5%), а також Подвоєну Виплату з  Першого покоління (10%) після досягнення Вами ОГП 3000 балів або Виплату за Лідерів від Першого до Шостого поколіннь.*

Divider