Синій Діамант

Синій Діамант

 

Досягнення статусу  Синій Діамант  - це підтвердження створення успішної Лідерської структури. Як говорив Блейк Роні: “Ви процвітаєте, допомогаючи іншим досягати успіху.” Отримання Вами статусу Синій Діамант буде відзначено під час всіх заходів Компанії. Ви отримаєте прикрасу-брошку, кулон або перстень   і спеціально вигравірувану нагороду з кристалом Синього Діаманту. Крім того, на всіх корпоративних сайтах з'явиться інформація про отримання Вами статусу  Синій Діамант .

 

Статус Синій Діамант - це важливе досягнення. Ваш менеджер у Nu Skin®  забезпечить вам підтримку і допоможе в розвитку Вашого бізнесу у світі. У кожного з Вас буде доступ до персонального інтернет-кабінету  Мій офіс , де Ви зможете стежити за розвитком структури в будь-який час і в будь-якому місці.

 

 

Ви можете приймати участь у Максимізатором Виплат, завдяки якому Ви зможете отримувати Додаткову виплату за Груповий Об'єм (5%), а також Подвоєну Виплату з  Першого покоління (10%) після досягнення Вами ОГП 3000 балів або Виплату за Лідерів від Першого до Шостого поколіннь.*

Divider