Зустріньтесь з дітьми

Зустріньтесь з дітьми

Практично в кожній країні світу є голодні діти, але пожертвування програми "Нагодувати Дітей" VitaMeal доставляються в місця, де діти потребують їх найбільше. Для отримання більшої інформації щодо доставки VitaMeal ви можете прочитати наші Звіти з доставок.

 

COPY_OF3

МАЛАВІ, АФРИКА БІЛЬШ НІЖ 94 МІЛЬЙОНИ ОДИНИЦЬ КАШІ БУЛО РОЗПОВСЮДЖЕНО В АФРИЦІ.

 

 


Джанет Банда страшенно недоїдала та була не в змозі ходити чи говорити, коли її забрали до притулку. Через тиждень після отримання VitaMeal її крихітне тіло почало нормалізуватися. Зараз вона може бігати, грати та навчатися з іншими дітьми. Зараз в неї є надія.

 

kids_2

КИТАЙ

БІЛЬШ НІЖ 47 МІЛЬЙОНІВ ОДИНИЦЬ КАШІ БУЛО РОЗПОВСЮДЖЕНО В АЗІЇ.

 

Ксі Ронгу 11 років, вона у четвертому класі. Річний прибуток її родини становить 75 доларів. Її батько отримує лікування у лікарні від захворювання печінки, тому її 16-річний старший брат кинув школу, щоб допомагати на фермі. Пожертви VitaMeal забезпечують отримання Ксі та її родиною належного харчування.

 
Pict6088

БОЛІВІЯ

БІЛЬШ НІЖ П'ЯТЬ МІЛЬЙОНІВ ОДИНИЦЬ КАШІ БУЛО РОЗПОВСЮДЖЕНО В ОБОХ ЧАСТИНАХ АМЕРИКИ.

 

Тупіза, 7-річний хлопчик, працює в шахтах, допомагаючи своїй родині, тому що його батько помер кілька років тому. Раніше він їв один раз на день та жував листя чагарнику кока, щоб втамувати голод і не заснути. Зараз він отримує другу порцію їжі VitaMeal і вже набагато краще навчається у школі.

Divider