Глобальна проблема, унікальне рішення

Глобальна проблема, унікальне рішення

ПРОБЛЕМА

 

Згідно з даними Всесвітньої продовольчої програми ООН:

 

  • Погане харчування та постійне недоїдання є причиною майже половини (45%) випадків дитячої смертності у віці до п'яти років – 3,1 млн дітей в рік.
  • 66 мільйонів дітей молодшого шкільного віку відвідують заняття голодними, причому 23 мільйони – тільки в Африці.

 

Оскільки мільйони дітей щороку помирають від причин, пов'язаних з недоїданням і поганим харчуванням, очевидно, що існуючі гуманітарні зусилля недостатні для вирішення цієї нагальної глобальної проблеми.

РІШЕННЯ

 

Ініціативна програма "Нагодуйте дітей" – це унікальне рішення компанії NU SKIN, спрямоване на забезпечення найбільш потребуючих дітей світу постійними і зростаючими поставками поживної їжі. Програма дозволяє дистриб'юторам і працівникам компанії у всьому світі робити пожертви для критично важливих гуманітарних проектів на постійній основі. Застосовуючи продумані бізнес-принципи і підходи, а також дозволяючи дистриб'юторам отримувати преміальну винагороду за зроблені пожертви, компанія NU SKIN робить програму «Нагодуйте дітей» досить стійкою і стабільною в плані збору коштів у вигляді VitaMeal.  На відміну від більшості гуманітарних проектів, що здійснюються разовими заходами або обмеженою кількістю, програма "Нагодуйте дітей" з 2002 року забезпечує постійне і стабільне надходження пожертвувань у вигляді поживної каші нужденним дітям по всьому світу.

ГУМАНІТАРНІ ІННОВАЦІЇ

Як працює програма "Нагодуйте дітей"

КРОК 1:

Дуже поживна вітамінізована каша VitaMeal виготовлюється в Малаві (Африка), Китаї і США.

КРОК 2:

Дистриб'ютори і клієнти, а також співробітники компанії можуть придбати VitaMeal.

КРОК 3:

Люди можуть залишити кашу собі або пожертвувати її у фонд. NU SKIN передає всі пожертвувані упаковки незалежним благодійним організаціям.

КРОК 4:

Благодійні організації здійснюють безпосередньо транспортування, доставку та розподіл на місцях.

РЕЗУЛЬТАТ = БІЛЬШЕ 130 000 ДІТЕЙ ЩОДНЯ ОТРИМУЮТЬ ЯКІСНУ ЇЖУ, ЩО ДОЗВОЛЯЄ ЇМ ПРАВИЛЬНО РОЗВИВАТИСЯ І ПЕРЕМАГАТИ БІДНІСТЬ.

Благодійні організації-партнери

 

Незважаючи на те, що поживна каша VitaMeal дуже важлива сама по собі і має значний вплив на життя дітей, додаткові благодійні внески можуть зробити ще більше для поліпшення якості життя нужденних. Благодійні внески дають можливість покращувати якість життя через освіту, створення нових робочих місць і навчання самодостатності.

 

Залучення дітей до школи

Як правило, пожертвувана каша VitaMeal поширюється через шкільні заклади, так як батьки, які живуть у бідності, схильні відправляти дітей у школу за безкоштовною їжею, а не залишати їх вдома для роботи. Це, в першу чергу, стосується дівчаток: Світовий банк визнав, що найкращою інвестицією для досягнення будь-яких цілей є якісне навчання дівчаток.

 

Забезпечення регулярних внесків

Будучи соціальною бізнес-ініціативою, програма «Нагодуйте дітей» сприяє постійному збільшенню обсягу пожертвувань каші, стимулюючи покупки, а також просування самої програми серед Консультантiв бренду. Комісія вже включена у вартість каші, що дозволяє Консультантам бренду більш активно вкладати час і ресурси для залучення інших людей до боротьби з недоїданням і голодом. Завдяки корпоративній підтримці компанія NU SKIN подвоює Ваші пожертви.

 

Створення економічних можливостей

Заводи по виробництву VitaMeal в Малаві та Китаї знизили витрати на транспортування і сприяють економічному розвитку місцевих економік.

 

Сприяння незалежності і самодостатності

Частина доходів від покупок VitaMeal надходить у фонд «Сила заради Блага» на спонсорування сільськогосподарської освіти в селі Мталіманія в Малаві (Африка). Зростаюча продуктивність фермерських господарств може одного разу викорінити потребу в харчовій гуманітарній допомозі в Малаві.