Глобальна проблема, унікальне рішення

Глобальна проблема, унікальне рішення

 

ЗМІНЮЮЧИ НА КРАЩЕ ЖИТТЯ ДІТЕЙ

 

Програма "Нагодувати Дітей" - це рішення, що забезпечує постійне та зростаюче постачання поживної їжі найбільш нужденним дітям світу. Ця проста концепція стає успішною через продаж високопоживної їжі - VitaMeal - потім допомагаючи людям робити пожертви своїх закупівель незалежним безприбутковим організаціям, які спеціалізуються в розподілі їжі тим, хто страждає від недостатнього харчування та голоду.

 

Основним благодійним партнером для програми "Нагодувати Дітей" є "Нагодуємо Дітей" - одна з найбільших міжнародних благодійних організацій в США, яка спеціалізується на розподілі мільйонів фунтів їжі родинам щороку в більш ніж 60 країнах. Благодійний партнер розподіляє VitaMeal, що було пожертвувано, безкоштовно та забезпечує регулярні звіти, що документують отримання їжі тими, хто її потребує.

 

Роблячи пожертву продукцією, а не готівкою, благодійники точно знають як їхні пожертви використовуються і можуть бути впевненими, що їхні пожертви покращують життя дітей.

 

 

ntc_en

          Наші благодійні партнери

          Максимізуючи ваш вплив

У той час як VitaMeal є сам по собі дуже важливим у впливі на життя дітей, пожертвування виходять за рамки просто їжі та впливають на життя багатьох інших. Ці пожертвування їжі створюють можливості для поліпшення життя за допомогою освіти, робочих місць та навчання самозабезпеченню.

Залучення дітей до школи

Пожертвування VitaMeal в основному розповсюджуються через шкільні програми, тому що батьки, які живуть у бідності, будуть частіше посилати своїх дітей до школи за безкоштовною їжею, аніж тримати їх вдома для роботи. Це особливо  стосується дівчат, Світовий банк визнав, що нема інвестиції більш ефективної для отримання мети розвитку, ніж освіта для дівчат.

 

Забезпечуючи постійний потік пожертвувань

Виступаючи соціальною бізнес ініціативою програма "Нагодувати Дітей" сприяє постійним та зростаючим пожертвуванням їжі, пропонуючи заохочення купувати, робити пожертви та популяризувати VitaMeal. Ця преміальна винагорода включена до ціни їжі та дозволяю Дистриб'юторам інвестувати свій час та ресурси у заохочення інших залучитися до справи проти недостатнього харчування. Твоє пожертвування VitaMeal збільшується за допомогою корпоративної програми від Nu Skin®.

Створюючи економічні можливості

VitaMeal саджає рослини в Малаві та Китаї, зменшує витрати на транспортування та стимулює місцеву економіку.

Сприяння самозабезпеченню

Деяка сума, отримана з покупок VitaMeal жертвується до Фонду Nu Skin "Сила заради Блага", щоб спонсорувати сільськогосподарську освіту у  селищі Мталіманья в Малаві. Збільшена продукція ферм могла б колись полегшити потребу у допомозі в їжі у Малаві.

Divider