Програма "Нагодуйте дітей"

"Нагодуйте дітей" – унікальна концепція

У програмі застосовані кращі бізнес стратегії, які допомагають забезпечувати безперервні постачання каші голодним дітям по всьому світу. У серпні 2016 року об'єм пожертвувань для програми "Нагодуйте дітей" склав більше 500 млн. порцій каші з моменту створення програми. На сьогодні, кожен місяць в середньому жертвується 5 млн. порцій каші, які дозволяють годувати більше 150 000 голодних дітей по всьому світу.

 

Чому саме програма "Нагодуйте дітей"?

Участь у програмі "Нагодуйте дітей" гарантує Вам повну конфіденційність Ваших пожертв. Ви знаєте, що на Ваші пожертви будуть купуватися каші "VitaMeal". Ви знаєте, що Ваші пожертви будуть використані для того, щоб нагодувати бідних дітей. Ви знаєте, що Ваші пожертви будуть використані для освітніх програм та для програм спрямованих на профілактику захворювань. І також Ви знаєте, що Ви робите свій благодійний внесок, оскільки Ви допомагаєте нагодувати більш, ніж 100 000 дітей кожного дня.

 

Загодовувати ще одну дитину – це легко

Придбайте і пожертвуйте одну, або більше упаковок каші "VitaMeal" кожного місяця, або заохотьте Вашого друга зробити теж саме на сайті nourishthechildren.com.

 

 

stevie_award

Визнана по всьому світу

Нагорода American Business Awards відзначила програму компанії Nu Skin® "Нагодуйте дітей" престижною нагородою “Stevie Award” як найкращу корпоративну програму соціальної відповідальності у 2007 році

Divider