Програма «Нагодуйте дітей»

«Нагодуйте дітей» – унікальна концепція

Програма «Нагодуйте дітей» — соціально-спрямована ініціатива, що на постійній основі об'єднує в собі найбільш ефективні принципи ведення бізнесу для боротьби з дитячим недоїдання і голодом. Програма починається з виробництва високопоживної вітамінізованої каші VitaMeal, розробленої нутриціологами і вченими компанії NU SKIN. Дистриб'ютори, клієнти, а також співробітники компанії можуть купувати упаковки VitaMeal і передавати їх у вигляді пожертви в незалежну некомерційну благодійну організацію, що спеціалізується на доставці і розподілі гуманітарної допомоги голодуючим і нужденним дітям. З моменту заснування програми у 2002 році, дистриб'ютори, клієнти і співробітники компанії NU SKIN пожертвували вже понад 650 млн порцій каші голодуючим і нужденним дітям по всьому світу. Як і за інші продукти NU SKIN дистриб'ютори отримують преміальну винагороду за здійснені пожертвування, а компанія — маржинальний прибуток з продажу кожної упаковки каші, яка, до речі, менше ніж на всі інші продукти компанії.

 

Чим відрізняється програма «Нагодуйте дітей»?

 

З програмою «Нагодуйте дітей» Ви точно знаєте, що буде куплено на гроші — поживна каша VitaMeal. Ви точно знаєте, як буде використана пожертвувана Вами каша — її передадуть дітям. Ви точно знаєте, що Ваші пожертви означають щось більше — вони будуть сприяти розвитку освіти та охорони здоров'я. А також Ви точно знаєте, що змінюєте світ на краще — адже тепер якісне харчування отримує понад 120 000 дітей.

 

Купуйте і передавайте упаковку VitaMeal кожен місяць і надихайте друзів і партнерів робити теж саме.

 

 

nourish the children

Соціальна бізнес-ініціатива «Нагодуйте дітей» компанії NU SKIN святкує значуще досягнення – пожертвувано понад 650 млн порцій каші

 

У жовтні 2019 року компанія Nu Skin Enterprises, Inc. святкує одне з найбільш значущих досягнень – 650 млн порцій VitaMeal пожертвувано через соціальну бізнес-програму «Нагодуйте дітей» з моменту її заснування в 2002 році. Поживна вітамінізована каша VitaMeal купується дистриб'юторами, клієнтами, а також співробітниками NU SKIN і передається в некомерційну благодійну організацію, яка доставляє і розподіляє її нужденним голодуючим дітям.

 

«Завдяки щедрим пожертвам великої родини NU SKIN щодня якісну їжу отримують понад 130 000 голодних дітей по всьому світу!» – сказав Стівен Дж. Ланд, Виконавчий Голова директорів і Виконавчий директор програми «Нагодуйте дітей». «Ми дуже вдячні всім, хто робить пожертви і підтримує нашу програму «Нагодуйте дітей», а також усвідомлює, що багато ще належить зробити. Я впевнений, що тільки разом ми зможемо продовжити змінювати життя нужденних дітей і давати їм надію на світле майбутнє».

 

За весь час дії програми численні благодійні організації-партнери NU SKIN допомогли дітям вже в більш ніж 50 країнах по всьому світу.