Зерна Надії

Зерна Надії

Будь-яка людина, яка чула про масло для тіла з баобабу з серії Epoch® також напевно чула про Проект Малаві - Зерна Надії. З кожного продажу масла для тіла з баобабу з серії Nu Skin Epoch®, жертвується 25 центів до фонду Nu Skin Сила в Благо® для Проекту Малаві - Зерна надії. Ті ж самі 25 центів будуть використані для купівлі та вирощування різноманітних важливих та корисних дерев для населення Малаві, включаючи баобаб та фруктові дерева. В Малаві один з найвищих світових показників вирубки лісів і є нагайна потреба у відновленні та захисті цього цінного природного ресурсу.

У травня 2015 р., більш ніж 550,000 дерев було даровано селищам у Малаві завдяки Дистриб'юторам та клієнтам Компанії, які купили масло для тіла з баобабу з серії Epoch® .


Посадка дерев, як відновлюваного ресурсу, служитиме населенню Малаві багатьма способами. Через короткий час нові дерева забезпечать їжею та сировиною. Довгострокові переваги включають забезпечення місць зберігання провізії, забезпечують тінь та збагачену землю. Наприклад, листя баобабу використовуються як овочева культура, та з них можна збирати врожай вже за рік після посадки розсади. Впродовж п'яти років дерева починають давати плоди, які також можна їсти чи продавати. Кору дерев можна збирати та використовувати в якості сильного, надійного волокна для вироблення ниток, мотузок чи інших будівельних матеріалів. Кора відростає заново і її можна збирати кожні 2 - 5 років.

В субтропічному кліматі Малаві концентрація кисню та води, що вивільняється у атмосферу деревами є критичною для дощу, що захищає людей та землю від посухи та голоду. На додачу, кореневі системи дерева допомагають захистити від псування та ерозії ґрунт в той час, коли дерева самі по собі забезпечують тінь та захист для людей та тварин.

Проект Зерна надії, що доповнює фонд Nu Skin Сила в Благо®, вже дав населенню Малаві можливість створити довгострокове виробництво їжі та запобігти спустошуючому голоду. За допомогою цього проекту по відновленню лісів ми можемо допомогти відновити цінний ресурс, а також зберегти та покращити навколишнє середовище.