Організація "Seacology"

Організація "Seacology"

Seacology - це перша некомерційна організація у світі, єдиною метою якої є збереження біологічного різновиду на островах по всьому світу, який знаходиться на межі виживання.

Занадто часто місцеві аборигени стикаються з проблемою вибору між захистом своїх цінних природних ресурсів та економічним розвитком. Проект "Seacology" спрямований на пошук безпрограшного рішення цієї проблеми: щоб і місцеве довкілля було захищене, і населення отримало відчутну користь від цього. Збереження культури островів, коралових рифів та природи відбувається шляхом будівництва шкіл, лікарень, дитячих садків, громадських лазень та ін.

Наприклад, у Фалеалупо (Falealupo), Самоа, в рамках проекту "Seacology" в обмін на висадження 30000 акрів лісу було побудовано життєво необхідну школу. У селищі Вуна (Vuna Village) на Фіджі "Seacology" засновує дитячий садок в обмін на встановлення зони збереження лісу площею 4752 акрів, а також двох морських охороняємих територій загальною площею 3010 акрів.

В рамках проекту "Seacology" на сьогоднішній день вже було реалізовано 171 ініціативу у 41 країнах світу.

Голова "Seacology" доктор Пол Алан Кокс* (Dr. Paul Alan Cox) підтримує Nu Skin Enterprises, розробляючи лінію засобів Epoch®.

*Доктор Пол Алан Кокс - вчений-ботанік, який досліджує екологічні умови життя острівних рослин та вивчає етноботаніку місцевих аборигенів.