День фонду NU SKIN "Сила заради Блага"

Місяць "Сили заради Блага"

У компанії NU SKIN ми усі несемо на собі велику місію - бути силою заради блага у всьому світі. Цього року NU SKIN змінила на краще життя тисяч людей по всьому світу, запропонувавши своїм співробітникам, а також добровольцям взяти участь в різних благодійних проектах.

 

Протягом червня співробітники компанії по усьому регіону EMEA візьмуть участь в нашому дні "Сили заради Блага", направивши час і ресурси на поліпшення життя місцевих співтовариств. Погляньте на деякі проекти:

 

russia

Росія

 

У травні співробітники компанії {ut}NU SKIN Росія провели день в дітячий школі-інтернаті Хотьково. У цій школі вчаться діти, у віці від 16 до 17 років, які страждають від розладів розмови та артикуляції. Співробітники допомагали в різних видах активностей, наприклад прибирання території навколо школи, фарбування бордюрів, облаштування саду і гри з дітьми.

neu

Північна Європа

 

13 червня  NU SKIN Північна Європа  проведе захід в нашому виставковому комплексі в Копенгагені, де зможуть зібратися Консультанти бренду, їх сім'ї і друзі. Ми також сподіваємося звернути увагу на благодійний проект в офісах Лондона і Осло, згідно з яким, Консультантів бренду заохочують на здійснення добровільних пожертвувань. Основне завдання - це зібрати 30 000 датських крон на купівлю 30 ліжок для Притулку Святого Миколая у Бухаресті, Румунія. Гроші будуть зібрані на різних розважальних заходах дня "Сили заради Блага" в Копенгагені і тижнях добродійності в Осло і Лондоні.

 

 

brussels

Бельгія

 

Співробітники NU SKIN Бельгія  зібрали більше 6 000 євро, які будуть пожертвувані місцевій благодійній організації  Moeders voor Moeders (Матері для Матерів). Ця організація займається підтримкою матерів, що виховують маленьких дітей і зазнають фінансові труднощі. Підтримка здійснюється за допомогою безкоштовної роздачі їжі, дитячого одягу, шкільного приладдя, ліжок і так далі. Сума була зібрана за допомогою благодійних вечерь, лотерей, майстер-класів, заходу "милі за посмішки", під час якого пожертвування збиралися за кожну пройдену милю, а також за допомогою продажу домашньої їжі коледжам.

 

 

za

Південна Африка

 

19 червня співробітники  NU SKIN Південна Африка  допомогли благодійній організації Kids Haven. Ця організація була відкрита в 1992 році, і відтоді надає допомогу бездомним дітям і дітям, постраждалим від кризи в районі Экурхулені, Південна Африка. Співробітники Компанії провели з дітьми цілий день. Вони брали участь у веселих заходах і замовили на обід смачну піцу. Також Kids Haven отримала велике пожертвування від співробітників NU SKIN, які допомогло цій організації покрити значну частину необхідних витрат. Співробітники NU SKIN Південна Африка вважають, що якщо вони регулярно відвідуватимуть цих дітей і надаватимуть їм підтримку протягом усього року, то у них вийде змінити їх життя на краще.

 

 

eastern europe

Угорщина

 

Співробітники з  NU SKIN Східна Європа  допомогли  Будапештському спортивному клубу "Гонвед".  Цей клуб блискуче справляється не лише з підготовкою майбутніх спортивних чемпіонів, але і з просуванням здорового способу життя серед дітей. У цьому клубі у дітей з'являється можливість познайомитися із спортом, незалежно від віку або наявності фізичних обмежень. Оскільки кращій команді потрібний хороший капітан, 7-ми кратний чемпіон Європи і 6-ти кратний чемпіон світу, Акос Калаї (директор секції Гонведа з пентатлону, головний тренер національної молодіжної команди) запропонував їм свою допомогу.

 

 

Що Ви зробите цього місяця в день "Сили заради Блага"?

Відвідайте нашу сторінку на Facebook і дайте нам знати, як Вам хотілося б проявити себе в якості "Сили заради Блага"?  Це буде також легко, як благодійна діяльність у Вашому найближчому суспільстві.  В якості альтернативи, Ви можете {ut}пожертвувати порції каші VitaMeal  чи придбати продукцію серії Epoch. Коли Ви придбаваєте продукцію серії Epoch, 0,25 доларів США йдуть в якості пожертвувань до фонду компанії NU SKIN "Сила заради Блага", який фінансує різні благодійні проекти по всьому світу, даруючи посмішки сотням дітей щодня.