Селище Мталіманія

Селище Мталіманія

mtalimanja_2013

У 2007 році благодійний фонд Nu Skin Force for Good Foundation® відсвяткував народження селища Мталіманья (Mtalimanja Village). Так його назвали місцеві мешканці Малаві, що означає "довгі руки, які дарують."

 

Проект фонду "Побудуємо Селище", спрямований на допомогу населенню африканської країни Малаві, яка є однією з найбідніших у світі, більшість населення якої займається фермерством та живе менш ніж на 1 долар на день. Ще більш важливим є той факт, що один з трьох громадян Малаві знаходиться на межі голоду.

 

Цей фонд, в співпраці з місцевими некомерційними організаціями, фактично побудував село усередині села Мталіманія, яке може розмістити 30-40 фермерів і їх сімей, які вже пройшли навчання рибальству, краплинному зрошуванню, навчилися системі стійкого землеробства, правильному лісокористуванню, посадці дерев, розведенню худоби, різним аспектам харчування і іншим речам. Чоловіки і їх дружини проходять навчання разом, а їх діти, в цей час, відвідують початкову школу

 

Сім'ї, які відвідують с/г школу SAFI проходять другий рік свого навчання в себе вдома і продовжують отримувати знання і уміння для надбання незалежності. Після того, як вони покращать свої сільськогосподарські уміння, то повернуться додому і навчатимуть цим принципам інших, включаючи дітей, завдяки чому ці життєві ідеали і надалі передаватимуться з покоління в покоління.

 

До речі, у травні 2009 року у селищі відбулася перша випускна церемонія. Цей випускний перетворився на справжнє святкування, а самі випускники під час вручення дипломів танцювали на сцені. Це були перші люди, котрі закінчили Школу сільськогосподарської та родинної незалежності у селищі Мталіманія. За ці два роки селище розвинулось, оскільки його мешканці навчилися правильним сільськогосподарським та меліоративним технологіям, котрим вони тепер навчатимуть сусідів в своїх рідних селищах.

 

Як сказав Стів Ланд (Steve Lund), Виконавчий директор проекту Нагодуйте Дітей, у своїй промові на врученні дипломів: “Ви вважали себе тут учнями, але насправді прийшли сюди, аби стати вчителями.”
З початку 2012 року більше 180 малавійских сімей стали незалежними завдяки навчанню в школі (SAFI). Після впровадження знань, які були придбані в школі SAFI, збір урожаю збільшився аж на 700 відсотків.

 

Ці фермери стануть надією Малаві, котрі зможуть позбавити країну голоду.

 

Якщо Ви дасте людині рибу, Ви дасте йому їжі на день. А якщо Ви навчите людину ловити цю рибу, Ви дасте йому їжу на все життя.