Regional Management

New customer? Sign up today!

Bölge Yönetimi

mikael-linder

Mikael Linder
Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Başkanı


Mikael Linder, Nu Skin'e 2001 yılında İskandinav Ülkeleri Genel Müdürü olarak katılmış ve Mart 2006'da Avrupa Bölgesi Başkanı ve Genel Müdürü olarak terfi ettirilmiştir. Nu Skin'e katılmadan önce Oriflame'de Asya, Afrika ve Hindistan'da şirketin varlığını geliştirmeye odaklı yönetimsel görevler üstlenmiştir.

 

Linder, Stockholm Üniversitesi'nden aldığı Hukuk Yüksek Lisansı (LLM) derecesine sahiptir. Ayrıca London School of Economics'te ticari hukuk ve şirket hukuku bölümlerini okumuştur.

 

 

nick-jonhson

Nick Johnson

Satış & Pazarlama Başkan Yardımcısı, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika

 

Nick Johnson, Nu Skin'e 2007 yılında katıldı. Yeni pozisyonuna 2016 yılında geçmeden önce Nick Latin Amerika'nın Genel Müdürüydü. Şirkete katıldığından bu yana; Hesap Müdürü, Satış Müdürü, U.S. Market Satış Direktörü, İsrail ve Güney Afrika Satış ve Operasyon Direktörü ve Batı Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Başkan Yardımcısı gibi pozisyonlarda hizmet verdi.

 

Nick 2005 yılında Brigham Young Üniversitesi'nden                                             Politika Biliminde Sanat ve İspanyolca olmak üzere çift dal bitirerek mezun oldu.

 

benoit-depauw

Benoit De Pauw

Finans Direktörü, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika

 

Benoit De Pauw, Nu Skin'e 2012 yılında Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesi Finansal Planlama & Analiz Direktörü olarak katıldı. Benoit; şirkete katılmadan önce Delhaize Group, J.P.Morgan, Fortis Investment Management ve PricewaterhouseCoopers şirketlerinde farklı finans pozisyonlarında hizmet verdi.

 

Benoit'in Solvay Business School (Brüksel Üniversitesi) öğretim kurumundan Ticaret Mühendisliği dalında yüksek öğrenimi bulunmaktadır. Aynı zamanda Chartered Certified Accountant (ACCA) sertifikası bulunmaktadır.

 

 

bjorn-van-zijl

Björn Van Zeijl

Operasyon Direktörü, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika

 

Björn Van Zeijl, Nu Skin'e 2007 yılında Avrupa Market Planlayıcısı olarak katıldı ve şirket adına bu süreçte birçok yönetici pozisyonunda önemli rol oynadı. 2015 yılında Operasyon Direktörü olmadan önce, EMEA Tedarik Zinciri Müdürü ve EMEA Operasyon Müdürü olarak çalıştı.

 

Björn'ün Hollanda'da Zuyd University of Applied Science öğretim kurumundan Ticaret üzerine lisans derecesi bulunmaktadır. 

 

 

 

catherine-watlet

Catherine Watlet

İnsan Kaynakları Direktörü, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika

 

Catherine Watlet; Nu Skin'e 2015 yılında 15 senelik çok uluslu İnsan Kaynakları tecrübesi ile katıldı. Şirkete katılmadan önce, ilaç sektörü ve hava üssü gibi farklı endüstrilerde artan sorumluluklarla görevler aldı.

Catherine'nin, tercüme dalında yüksek öğrenimi bulunmaktadır (İngilizce ve Almanca)

 

 

 

 

Divider