Epoch Koleksiyonu Bağış Programı

New customer? Sign up today!

Epoch Koleksiyonu Bağış Programı

Malavi'deki insanların yaşamında nasıl bir fark yaratabileceğinizi biliyor musunuz?

Nu Skin Avrupa, Epoch® ürün serisinin en çok satılan altı ürününün avantajlı bir fiyat karşılığında yeniden kullanılabilir Afrika motifli bir kutu içinde sunulduğu yeni bir koleksiyon hazırladı.

Bitki özlerinden elde edilen Epoch® ürünleri, hem cildinize hem de çevrenize bakmanın mükemmel bir yöntemini sunuyor.  Satılan her Epoch® ürünü için Nu Skin®, Nu Skin Force for Good Vakfı®na 0,25 Amerikan doları bağışlamaktadır ve Epoch® Body Butter almanız sayesinde Malawi'de bir ağaç dikilmektedir. Ayrıca Nu Skin Avrupa, her Epoch® Koleksiyonu satışından Force for Good “Bir Köy Kurun" projesine 4 Avro bağışlayacaktır.

"Bir Köy Kurun" projesi, Nu Skin Force for Good Vakfı®nın bugüne dek planladığı en iddialı projedir. Amaç, Malawi'nin çeşitli bölgelerindeki çiftçilerin çiftçilik (balık, sürdürülebilirlik ve ağaç), damla sulama, orman koruma ve daha bir çok konuda eğitildiği "yaşayan sınıf" niteliğinde bir köy kurmaktır.

Bu koleksiyondan bağışlarla aşağıdakiler gibi çok özel projelere finansman sağlanacaktır:

  • Eylül 2009'da iki yıllık eğitim kursuna başlayacak olan 50 çiftçiye eğitim verilmesi. Nu Skin® kitap ve okul gereçleri için fon temin ederek, çiftçilerin "Bir Köy Kurun" derslerine katılması için gereken tüm malzemelerin masraflarını karşılayacaktır.

  • Gerçekleştirmeyi hedeflediğimiz ikinci proje ise çiftçilik alanını artırmak için 50 hektarlık arazi satın almaktır.  2010 sonu itibarıyla amacımız, Mtalimanja çiftçilerine öğrendikleri teknikleri hayata geçirebilecekleri daha büyük bir arazi için gerekli parayı toplamaktır.

Bağışlarınız sayesinde ilk görevimizi gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Eylül 2009'da Mtalimanja Köyü'ndeki iki yıllık tarım kursuna başlayan yeni öğrenci grubu için kitap ve okul gereçlerine yetecek kadar miktarı toplamış durumdayız. 

Malawi'deki Force for Good çalışmamızı duyurmamıza yardımcı olun. Küçük bir bağış bile Malavi'deki insanların yaşamında bir fark yaratabilir.

Divider