Team Elite

Team Elite

Dosiahnutie titulu Team Elite je pre našich distribútorov vrcholom úspechu v spoločnosti Nu Skin. Stávate sa členom exkluzívneho klubu špičkových globálnych lídrov spoločnosti Nu Skin. Po dosiahnutí titulu Team Elite sa váš úspech oslávi na všetkých firemných udalostiach. Získate odznak Nu Skin Team Elite, špeciálny certifikát a ocenenie Team Elite. Váš úspech sa oslávi počas noci odovzdávania cien Team Elite a na gala večeri na globálnom zjazde. Tým sa stanete súčasťou vytúženej steny slávy v sídle ústredia spoločnosti Nu Skin v meste Provo v Utahu, USA. Po zavŕšení piateho roku na úrovni Team Elite odhalíme vašu „hviezdu“ na chodníku slávy spoločnosti Nu Skin v sídle ústredia spoločnosti Nu Skin. Vaša úroveň sa taktiež zverejní a oznámi na firemnej webovej stránke.


V každom roku, v ktorom dosiahnete titul Team Elite, vy a ostatní členovia Team Elite po celom svete pôjdete na plne hradený výlet Team Elite na rôzne miesta po celom svete spolu so zakladateľmi spoločnosti Nu Skin a najvyššími firemnými vedúcimi pracovníkmi.


Podrobnosti o dátumoch a uzávierkach kvalifikácie na Team Elite výlet nájdete v časti „Podujatie“ na našej webovej stránke. Členovia úrovne Team Elite hrajú dôležitú úlohu v úspechu a raste na trhu spoločnosti Nu Skin. Miestne a regionálne kolektívne vedenie a váš Nu Skin Sales manažér vám pri globálnom rozširovaní vašej firmy naďalej bude poskytovať podporu. Budete mať prístup k personalizovanému online navigačnému prístroju, aby ste kdekoľvek a kedykoľvek mohli pohodlne a jednoducho sledovať vašu firmu.


Získajte nárok na účasť v Mega bonusovom fonde, kde získate podiel na amerických, európskych a juhopacifických predajoch, ktoré podliehajú provízii. Kvalifikujte sa na Zväčšovateľa majetku, prostredníctvom ktorého získate Mimoriadny bonus executíva (5%) plus dvojitý bonus 1.G (10%), pokiaľ dosiahnete 3000 GSV, alebo Bonus za odlúčeného executíva z G1–G6.*

Divider