Team Elite Exekutív

Team Elite Exekutív

Dosiahnutie titulu Team Elite je pre našich distribútorov vrcholom úspechu so spoločnosťou Nu Skin. Stávate sa členom exkluzívneho klubu špičkových globálnych lídrov spoločnosti Nu Skin. Po dosiahnutí titulu Team Elite sa váš úspech oslávi na všetkých udalostiach spoločnosti. Získate odznak Nu Skin Team Elite, špeciálny certifikát a ocenenie Team Elite. Váš úspech sa oslávi počas noci odovzdávania cien Team Elite a na gala večeri na globálnom zjazde. Tým sa stanete súčasťou vytúženej steny slávy v sídle ústredia spoločnosti Nu Skin v meste Provo v Utahu, USA. Po zavŕšení piateho roku na úrovni Team Elite odhalíme vašu „hviezdu“ na chodníku slávy spoločnosti Nu Skin v sídle ústredia spoločnosti Nu Skin. Vaše uznanie bude zverejnené a oznámené na webových stránkach spoločnosti.

 

V každom roku, v ktorom dosiahnete titul Team Elite, vy a ostatní obchodní partneri s titulom Team Elite z celého sveta pôjdete na plne hradený výlet Team Elite na rôzne miesta po celom svete spolu so zakladateľmi spoločnosti Nu Skin a najvyššími firemnými vedúcimi pracovníkmi.

 

Podrobnosti o dátumoch a uzávierkach kvalifikácie na Team Elite výlet nájdete v časti „Podujatie“ na našej webovej stránke. Členovia úrovne Team Elite hrajú dôležitú úlohu v úspechu a trhovom raste spoločnosti Nu Skin. Miestne a regionálne kolektívne vedenie a váš Nu Skin Sales manažér vám pri globálnom rozširovaní vašej firmy naďalej bude poskytovať podporu. Budete mať prístup k personalizovanému online navigačnému prístroju, aby ste kdekoľvek a kedykoľvek mohli pohodlne a jednoducho sledovať vaše podnikanie.

 

Získajte nárok na účasť v Skupinovom bonuse pre región EMEA, kde získate podiel na predajoch podliehajúcim províziám v rámci regiónu EMEA.  Kvalifikujte sa na Zväčšovateľa majetku, pomocou ktorého získate Mimoriadny bonus Exekutíva  (EEB) (5%) plus Dvojitý bonus 1. generácie (DBLG1) (10%), pokiaľ dosiahnete 3000 GSV (Skupinová bodová hodnota) alebo Bonus za odlúčeného Exekutíva za G1-G6.*

Divider