Rubín

Rubín

Po dosiahnutí úrovne Ruby Executive začnete sláviť úspechy nielen na udalostiach vášho miestneho trhu, ale aj na udalostiach regionálneho trhu. Získate odznak  a certifikát úrovne Ruby Executive spoločnosti Nu Skin® , zverejní sa vaša nová úroveň a oznámi sa prostredníctvom firemnej webovej stránky.


Spolu s ostatnými novými členmi úrovne Ruby Executives v Amerike, Európe a Južnom Pacifiku, pri splnení požiadaviek na Ruby výlet, budete mať nárok na účasť na plne preplatenom rubínovom výlete konanom aspoň trikrát do roka v sídle ústredia podniku v meste Provo, Utah, USA. Na tejto vzrušujúcej konferencií lídrov stretnete firemných lídrov a vedcov pre školenia, stanovovanie cieľov a vzrušujúce aktivity.


Podrobnosti o rubínovom výlete a termínoch kvalifikácie nájdete v časti  “Moja kancelária” na našej webovej stránke.


Rubínová úroveň je dôležitý míľnik a priradíme vám account manažéra, aby sme vám poskytli podporu pri vašej ceste k titulu Blue Diamond prostredníctvom pravidelných aktualizácii o výkone vašej'organizácie. Budete mať tiež prístup k personalizovanému online GPS navigátoru, vďaka ktorému budete kedykoľvek jednoducho a pohodlne sledovať svoju firmu kedykoľvek a kdekoľvek.


Získajte nárok na účasť v Mega bonusovom fonde, kde získate podiel na amerických, európskych a juhopacifických predajoch, ktoré podliehajú provízii. Kvalifikujte sa na Zväčšovateľa majetku, prostredníctvom ktorého získate EEB (5%) plus DBLG1 (10%) po dosiahnutí 3000 GSV, alebo Bonus za odlúčeného executíva za členov 1.G G2 a G3.*

Divider
Prihlásiť sa
Prihlásenie sa nepodarilo. Skúste znova.
No sponsor found.
You are not allowed to shop in this country.
You were logged out for inactivity.
Prihláste sa prosím, aby ste mohli využiť našu ponuku.
Please Log In