Ruby Exekutív

Ruby Exekutív

Po dosiahnutí úrovne Ruby začnete sláviť úspechy nielen na udalostiach vášho miestneho trhu, ale aj na regionálnych udalostiach. Dostanete odznakový titul  Nu Skin® Ruby Exekutíva a vaše uznanie bude zverejnené a  oznámené prostredníctvom webových stránok spoločnosti.

 

 

Úroveň Ruby predstavuje dôležitý míľnik a priradíme vám Account manažéra,  aby sme vám poskytli podporu pri vašej ceste k titulu Blue Diamond prostredníctvom pravidelných aktualizácií týkajúcich sa výkonu  vašej organizácie. Budete mať prístup k personalizovanému online  GPS navigačnému nástroju, vďaka ktorému budete môcť vaše podnikanie kedykoľvek a kdekoľvek  jednoducho a pohodlne sledovať.

 

Získajte nárok na účasť v Skupinovom bonuse pre región EMEA, kde získate podiel na predajoch podliehajúcim províziám v rámci regiónu EMEA.  Kvalifikujte sa na Zväčšovateľa majetku, pomocou ktorého získate Mimoriadny bonus Exekutíva  (EEB) (5%) plus Dvojitý bonus 1. generácie (DBLG1) (10%), pokiaľ dosiahnete 3000 GSV (Skupinová bodová hodnota) alebo Bonus za odlúčeného Exekutíva za G1-G2-G3*

 

Divider