Ruby Exekutív

Nový zákazník? Zaregistrujte sa už dnes!

Ruby Exekutív

Po dosiahnutí úrovne Ruby začnete sláviť úspechy nielen na udalostiach vášho miestneho trhu, ale aj na regionálnych udalostiach. Dostanete odznakový titul  Nu Skin® Ruby Exekutíva a vaše uznanie bude zverejnené a  oznámené prostredníctvom webových stránok spoločnosti.

 

 

Úroveň Ruby predstavuje dôležitý míľnik a priradíme vám Account manažéra,  aby sme vám poskytli podporu pri vašej ceste k titulu Blue Diamond prostredníctvom pravidelných aktualizácií týkajúcich sa výkonu  vašej organizácie. Budete mať prístup k personalizovanému online  GPS navigačnému nástroju, vďaka ktorému budete môcť vaše podnikanie kedykoľvek a kdekoľvek  jednoducho a pohodlne sledovať.

 

Získajte nárok na účasť v Skupinovom bonuse pre región EMEA, kde získate podiel na predajoch podliehajúcim províziám v rámci regiónu EMEA.  Kvalifikujte sa na Zväčšovateľa majetku, pomocou ktorého získate Mimoriadny bonus Exekutíva  (EEB) (5%) plus Dvojitý bonus 1. generácie (DBLG1) (10%), pokiaľ dosiahnete 3000 GSV (Skupinová bodová hodnota) alebo Bonus za odlúčeného Exekutíva za G1-G2-G3*

 

Pridajte sa k spoločnosti Nu Skin Staňte sa distribútorom