Rubín

Rubín

Po dosiahnutí úrovne Ruby Executive začnete sláviť úspechy nielen na udalostiach vášho miestneho trhu, ale aj na udalostiach regionálneho trhu. Získate odznak  a certifikát úrovne Ruby Executive spoločnosti Nu Skin® , zverejní sa vaša nová úroveň a oznámi sa prostredníctvom firemnej webovej stránky.


Spolu s ostatnými novými členmi úrovne Ruby Executives v Amerike, Európe a Južnom Pacifiku, pri splnení požiadaviek na Ruby výlet, budete mať nárok na účasť na plne preplatenom rubínovom výlete konanom aspoň trikrát do roka v sídle ústredia podniku v meste Provo, Utah, USA. Na tejto vzrušujúcej konferencií lídrov stretnete firemných lídrov a vedcov pre školenia, stanovovanie cieľov a vzrušujúce aktivity.


Podrobnosti o rubínovom výlete a termínoch kvalifikácie nájdete v časti  “Moja kancelária” na našej webovej stránke.


Rubínová úroveň je dôležitý míľnik a priradíme vám account manažéra, aby sme vám poskytli podporu pri vašej ceste k titulu Blue Diamond prostredníctvom pravidelných aktualizácii o výkone vašej'organizácie. Budete mať tiež prístup k personalizovanému online GPS navigátoru, vďaka ktorému budete kedykoľvek jednoducho a pohodlne sledovať svoju firmu kedykoľvek a kdekoľvek.


Získajte nárok na účasť v Mega bonusovom fonde, kde získate podiel na amerických, európskych a juhopacifických predajoch, ktoré podliehajú provízii. Kvalifikujte sa na Zväčšovateľa majetku, prostredníctvom ktorého získate EEB (5%) plus DBLG1 (10%) po dosiahnutí 3000 GSV, alebo Bonus za odlúčeného executíva za členov 1.G G2 a G3.*

Divider