Výlet za úspechy

success-trip-banner-2

Spoločnosť Nu Skin oslavuje úspech svojich Distribútorov rôznymi spôsobmi. Jedným z najprestížnejších spôsobov uznania vašich úspechov je  EMEA Výlet za úspechmi.

 

Naši Distribútori pracujú tvrdo, aby propagovali naše produkty a príležitosť, preto by sme ich chceli čo najlepšie odmeniť. Ročne uskutočňujeme EMEA Výlet za úspechmi pre našich kvalifikantov, a to vždy v inej časti sveta. Tieto destinácie sú zaujímavé, exotické a zábavné!

 

Vyššie môžete objaviť naše uplynulé i nadchádzajúce výlety. Obrázky a videá vám umožňujú, aby ste pestovali sen, a aby ste boli s nami na všetkých z týchto nádherných miest.

 

 

Chceli by ste sa k nám pridať pri príležitosti ďalšieho výletu? Kontaktujte nás a zistite, ako na to.

 

 

2017 – Kapské Mesto, Južná Afrika: Zažite destináciu ikonických krás, rozmanitosti a vitality.

cape-town-success-trip-2017

 

Kapské mesto, najstaršie mesto v Južnej Afrike, je známe pre svoje malebné miesta plné nádherných pláží, exotických destinácií a bohatej histórie. V roku 2017 umožníme našim Distribútorom, aby to všetko zažili. Navštívime veľa skvostných pozoruhodností v Kapskom Meste, napr. Stolovú horu, vinársky závod, Cape Point a oveľa viac. Nemôžeme sa dočkať poskytnutia ďalšieho jedinečného zážitku s našimi Distribútormi. Veríme, že budete jedným z nich!

2016 – Miami, USA: Vyberte sa za teplom

MIAMI_v5-01

 

 

V roku 2016  sme navštívili  jednu z najzaujímavejších turistických destinácií na svete: Miami! Videli sme piesočnaté pláže, jasnú modrú vodu a horúce slnko. Našich kvalifikovaných Distribútorov sme privítali v hotelovom rezorte Loews Hotels & Resorts, čiže v samom srdci historickej štvrte Art Deco v trendovej oblasti South Beach. Bol to ďalší skutočne nezabudnuteľný výlet.

 

2015 – Marrákeš, Maroko: Miesto stretnutia kontrastných farieb a pestrej kultúry

 

 

„Výnimočné, fantastické, celoživotné zážitky...“ - len niekoľko slov, ktoré často odzneli z úst Distribútorov, keď opisovali Výlet za úspechmi 2015 do Marrákeša. Distribútori boli ubytovaní v luxusnom 5 hviezdičkovom hoteli Royal Pam Marrakech Hotel, ktorý leží na úpätí Atlasu v nádhernom pokoji. Účastníci si mohli vyskúšať rôzne zábavné aktivity, napr. jazdu na kvade, jazdu na ťave, návštevu mestskej časti Marrakech Medina a oveľa viac. Počas celej doby trvania výletu bolo postarané o to, aby naši Distribútori mali exkluzívne gastronomické zážitky. Všetci účastníci mali možnosť osláviť svoje úspechy a bolo o nich nadštandardne postarané. Pozrite si fotografie v pravej časti v možnostiach.

2014 – Algarve, Portugalsko: Skrytý drahokam Európy

 

 

V júni 2014 sme privítali našich Distribútorov v úžasnej, slnkom zaliatej pobrežnej oblasti Algarve v Portugalsku. Tento výlet bol prvým EMEA Výletom za úspechmi a výsledok bol neuveriteľný. Distribútori mohli oddychovať na piesočnatej pláži, obedovať či večerať na súkromnej lodi, smiať sa, učiť sa a zabávať sa s ostatnými. Vyššie si môžete pozrieť video s najlepšími momentmi. Určite dostanete chuť na účasť na ďalšom takomto výlete!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nech sa páči, malý náhľad o vzhľade krásneho hotela Loews Hotel, kde sme boli ubytovaní v Miami!

This SlideShowPro photo gallery requires the Flash Player plugin and a web browser with JavaScript enabled.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MOTIVAČNÉ PRÍBEHY

MOTIVAČNÉ PRÍBEHY
MOTIVAČNÉ PRÍBEHY

Účastník na Výlete za úspechmi

(2015 Maroko)

Jedinečný zážitok s nasledujúcimi ingredienciami: luxus v každom detaile; nadšenosť ako spoločný menovateľ; nezabudnuteľné zážitky; ľudia zjednotení nadšenosťou; tímy, ktoré získajú silu vďaka spoločnej vášni; radosť zo spoločných chvíľ, ktoré dokážu urobiť rozdiel; symfónia farieb, emócie a sny, ktoré sa stanú skutočnosťou. Ďakujem za všetko spoločnosti Nu Skin a všetkým účastníkom, ktorí mi umožnili mať takéto šťastie. 

This SlideShowPro photo gallery requires the Flash Player plugin and a web browser with JavaScript enabled.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Thomas a Stefi Kogler – Rakúsko

(Portugalsko 2014 )

Výlet za úspechy bol nezabudnuteľným dobrodružstvom!

Avšak pravým dôvodom nie je to, že sme sa zúčastnili na 5 hviezdičkovom výlete, alebo že sme sa veľa zabávali, ale priateľstvá, ktoré na takýchto udalostiach vznikajú. Tento výlet ponúka úplne všetko – od zábavy a dobrodružstva až po gastronomické zážitky. Budeme sa usilovať o to, aby sme sa opäť spolu zišli. Možnosť spoločného oslávenia úspechu je pravdepodobne tou najväčšou motiváciou celého výletu.

This SlideShowPro photo gallery requires the Flash Player plugin and a web browser with JavaScript enabled.
Divider