Tiziana Assmann

Tiziana Assmann

tiziana

Vždy som bola žena, ktorá mala ciele a sny a rast i rozvoj sú pre mňa veľmi zaujímavé. Narodila som sa a vyrástla v Nemeckej demokratickej republike, zdokonalila som sa v dvoch profesiách. Chcela som mať život, ktorý si určím ja a chcela som cestovať a vyskúšať si nové veci. Potajomky som teda emigrovala do Nemeckej spolkovej republiky so svojou dcérou ešte predtým, než boli vnútorné hranice Nemecka otvorené.

 

Vždy som pracovala tvrdo, bola som spoľahlivá a kreatívna. Ako mladá matka, skoro som zistila, čo je zodpovednosť. Moji manažéri to videli a rýchlo ma umiestnili do pozícií, ktoré vyžadovali intenzívnu prácu, zodpovednosť a reprezentatívnosť. Počas týchto rokov som sa dozvedela, čo to znamená tvrdo pracovať a mať štandardný príjem i nedostatok času. Bolo bežné obchodovať čas za peniaze.

 

Využila som šancu opustiť zamestnanecký pomer, keď sa mi narodil syn a začala som podnikať. Nasledovala počiatočná fáza plná intenzívnej práce, vysokých nákladov na školenie a zálohových platieb za tovar potrebný v každej novej sezóne. Trvalo to niekoľko rokov, že pomer mojich úsilí a zisku nebol veľmi motivujúci.

Mala som šťastie a bola som dostatočne smelá, aby som zo svojho koníčka spravila obchod. Televízne organizácie a tlač sa začali zaujímať o moje služby v oblasti imidžu a štýlu. Podnikanie ukázalo rast a môj denný príjem bol konečne prijateľný. Avšak kvôli reklamnej činnosti som musela viac cestovať. Milovala som svoju prácu a rada som pracovala, ale musela som tomu venovať príliš veľa času. Bola som stále viac vyčerpaná a netušila som, dokedy to takto môže ísť ďalej. Ale aké bolo alternatívne riešenie? Opäť som obetovala čas za peniaze.

 

Práve som bola na ceste do TV show, keď mi zrušili vlak, a takto som stretla Doris Postelt na železničnej stanici. 6 mesiacov neskôr sme sa opäť stretli. Keď mi rozprávala o spoločnosti Nu Skin, myslela som si, že to znamená ešte viac práce a vôbec som nemala záujem ísť do toho obchodu. Chcela som však ihneď mať prístroj Galvanic Spa. Pred niekoľkými mesiacmi som videla seba na obrovskej HD obrazovke v televízii a všimla som si, že neustály stres poznačil moju tvár.

 

Používala som produkty Pharmanex, ageLOC a prístroj Galvanic Spa. Rýchlo som sa cítila príjemne vo svojej koži a moja pleť sa viditeľne začala zlepšovať. Ľudia si tiež všimli tú zmenu. Bola som veľmi pozitívne prekvapená, že som za takú krátku dobu mala takéto výsledky. Zdieľaním svojich skúseností s inými mi pomohla získať prvých Nu Skin zákazníkov. Bolo to ľahké a zábavné. Rozhodla som sa teda skúsiť aj obchodnú časť.

 

27. augusta 2010 sú moje Nu Skinácke narodeniny. Tri mesiace neskôr som sa stala Exekutívom, pretože som rýchlo chcela získať vyššie provízie. Postupne som pochopila, že vytváranie a školenie nových lídrov každému umožňuje mať čas A peniaze. Máte len rozprávať o tejto príležitosti iným. Čo presvedčilo aj mňa, bolo, že vďaka vede ageLOC si môžete dlho udržať dobrý vzhľad a môžete byť vitálni do starého veku. Počas svojho života som si vyskúšala veľa produktov, ale tento rozdiel bol pre mňa úplne prelomový. Chcela som kráčať po tejto ceste. V decembri 2011 som získala titul Gold, vo februári 2012 Lapis, v marci Ruby, v máji Emerald, v júli 2012 Diamond a od roku 2014 som na úrovni Blue Diamond. Ak už dôjde k zmene, všetko sa deje veľmi rýchlo.

 

Som veľmi vďačná za všetko, čo sa zmenilo a za podporu zo strany spoločnosti i sponzorov. Kvalita môjho života sa výrazne zlepšila. Stále mám rada svoje druhé podnikanie, ale nemusím prijať všetky pracovné ponuky, ktoré sú ďaleko. Chcem byť na rovnakej úrovni so svojimi obchodnými partnermi bez hierarchie. Napriek tomu, že sú všetci slobodní a rovnakí, pracujeme v tíme, ktorý na začiatku nebol vždy nápomocný. Už nepracujete sami. Nepotrebujete sklad, o logistiku sa postará spoločnosť a nemáte náklady na mzdy zamestnancov či prenájom obchodnej miestnosti. Dnes môžem rozhodnúť o svoje pracovné hodiny a môžem pracovať z ktorejkoľvek časti sveta. Pre mňa to znamená veľkú výhodu.

 

Raz som čítala, že „náhoda je to, čo príde do tvojej cesty“. Voľba využiť túto možnosť je to, o čo všetci musia rozhodnúť sami. Možno si pomyslíte, že tu sa môj príbeh skončí, je to však len začiatok pre mňa.

Divider