Tamryn Fox

Tamryn Fox

scs_tamryn_IW

Spolu s manželom sme dospeli k rozhodnutiu, že opustím oblasť predaja vo forme spoločnosti a tak som bola doma ako matka z povolania. Zbožňovala som každú chvíľu strávenú so svojimi dvomi dcérami, avšak mi niečo chýbalo. Ako ambiciózna a nezávislá osoba som začala mať pocit neúspechu a neistoty, pretože som už nebola finančne nezávislá a cítila som sa vinná, že som neprispievala do budúcnosti rodiny.

 

Mala som dve možnosti: Mohla som opäť pracovať pre spoločnosť a venovať obmedzený čas svojej rodine, alebo som sa mohla chopiť príležitosti Nu Skin, čo mi bolo predstavené a začať pracovať z domu čo, je práve to, po čom som vždy túžila. Manžel bol skeptický, ale podporoval ma a našťastie sme si vybrali tú druhú možnosť.

 

Svoj Nu Skin obchod som začala v máji 2012, Exekutívom som sa stala v auguste a 10 mesiacov neskôr som už dosiahla titul Ruby. Posledných 18 mesiacov so spoločnosťou Nu Skin pre mňa znamená najväčšie výzvy, radostné zážitky týkajúce sa mojej kariéry. Vďaka tomuto pracovnému životnému štýlu dokážem ovládať svoj čas, finančné odmeny a celkovo budúcnosť našej rodiny.

 

Jedným zo základných kľúčov k úspechu je podpora, ktorú dostávam od svojej hornej línie. Hanno Korf je úžasný, naučil mi všetko, čo teraz viem a poskytol mi nástroje, vďaka ktorým som mohla zmeniť svoju vášeň na výsledky a vybudovať úspešný obchod. Jedným z mojich hlavných cieľov bolo ísť dopredu a byť mentorom, akým je Hanno.

 

Verím, že recept na úspech sa zameriava na to, čo treba urobiť, a že to všetko treba robiť s veľkou vášňou, pričom je dôležité, aby sme boli dôslední.

 

"Zvoľte si prácu, ktorú máte radi. Potom už nebudete pracovať ani jediný deň svojho života". Konfucius

 

Ďakujem, Nu Skin...

 

Divider