Sasithorn Kumlap

Sasithorn Kumlap

Verím, že zdieľaním môjho príbehu sa mi podarí inšpirovať ostatných, aby využili túto možnosť skvelej obchodnej príležitosť ponúkanej spoločnosťou Nu Skin. Volám sa Sasithorn Kumlap a vždy som bola ženou, ktorá sa nebála snívať svoje sny a dosiahnuť stanovené ciele. Pôvodne pochádzam z Thajska, no momentálne žijem v Nórsku. Narodila som sa do dobrej a milujúcej rodiny. Môj otec bol riaditeľom základnej školy, zatiaľ čo moja mama sa starala o mňa a môjho brata, tak ako aj o celkový chod domácnosti. Naša rodina vždy nezištne pomáhala ľudom v našej dedine, ktorí trpeli núdzou, či už išlo o o jedlo, oblečenie alebo cenné informácie. Napriek tomu, že skoro každý z našej dediny bol chudobný a nevzdelaný, ja som mala to šťastie študovať.

 

Po rokoch štúdia som získala titul z účtovníctva a všeobecnej ekonómie a mala možnosť pracovať po dobu 10 rokov pre fakultu mestskej dopravy v provincii Udon Thani. Jedného dňa som náhodne na odporúčanie spoznala môjho budúceho manžela, s ktorým som sa neskôr presťahovala do Nórska. Dnes je to už šesť rokov, čo tu žijem spoločne s mojím manželom a našou 3 ročnou dcérou.

 

V Nórsku som rok pracovala ako chyžná, až pokým som sa nedozvedela, že som tehotná. Keď mala moja dcéra rok a deväť mesiacov, išla do škôlky a pre mňa nastal čas poobzerať sa po novom zamestnaní. Táto práca by si vyžadovala moju prítomnosť a nasadenie od skorého rána do neskorších popoludňajších hodín, čo bolo, samozrejme, náročne skĺbiť s rolou mamičky malej dcéry. Moje úsilie nájsť si novú prácu dlho zostalo bez výsledkov, pravdepodobne kvôli tomu, že som mala len základy angličtiny.

 

Veci sa však začali uberať lepším smerom, keď som raz stretla starú známu, ktorú som nevidela už dlhé roky. Bola som prekvapená, že v tvári vyzerala mladistvejšie ako som si ju pamätala. Bola to ona, ktorá mi odporučila vyskúšať produkty spoločnosti Nu Skin. Dlho som neváhala a produkty, ktoré som vyskúšala mi pomohli odstrániť pleťové nečistoty, s ktorými som sa potýkala. Taktiež som vyskúšala Nu Skin Galvanic Spa System, do ktorého som sa úplne zamilovala.

 

So spoločnosťou Nu Skinom som začala spolupracovať v októbri 2013. Nielenže som v tvári vyzerala podstatne lepšie, moja skúsenosť s Nu Skinom mi pomohla stať sa z niekoho, kto bol ešte donedávna pomerne plachý a vyhýbal sa stretnutiam s novými ľuďmi, niekým so oveľa vyšším sebavedomím. Postupne som začala predávať produkty Nu Skin ľudom vo svojom okolí a bola som príjemne prekvapená z toho, koľko mi to dokázalo vyniesť. Uvedomila som si, že všetky produkty Nu Skin dbajú dôraz na mladistvosť a zlepšenie kvality zdravia. Spoločne s manželom sme vyskúšali produkt R², ktorý nám dodal do života viac energie a vďaka ktorému sme sa stali viac aktívni.

 

Keď som svojmu manželovi v nórsku, ako aj ostatným príbuzným v Thajsku povedala, že by som chcela začať podnikať so spoločnosťou Nu Skin, všetci mi tvrdili, že multilevel marketing je náročný obchodný model, a neverili v môj úspech. Vyšla som do ulíc, oslovovala neznámych ľudí a každému rozprávala o tejto obchodnej príležitosti. Spoločnosti Nu Skin a jej produktom skutočne dôverujem, čo je možno vidieť v mojom srdečnom pracovnom prístupe a nasadení. Každému odporúčam postarať sa o svojich zákazníkov a podporiť ich dobrou radou. Výsledok zanechal na moju rodinu a priateľov výborný dojem, vďaka čomu teraz neváhajú odporúčať za mnou potenciálnych zákazníkov.

 

Po dobre odvedenej práci odmenila spoločnosť Nu Skin mňa a moju rodinu dovolenkou zadarmo. Zúčastnili sme sa Ruby výletu do Spojených štátov a musím uznať, že to bol priam zázrak. Cítila som však, že som si ten výlet zaslúžila, za osobnostný posun, ktorým som prešla v rámci tohto celého procesu. Od ostatných som sa naučila som sa, že pre ostatných  som sa stala skutočným priateľom, s ktorým sa dokáže človek porozprávať. Z mojej hornej línie som dostala ďakovné správy, v ktorých ocenili moju prácu a výsledky. Cítim sa zdravšie, som na tom finančne lepšie a navyše mi moja rodina prejavuje fantastickú podporu. Neostáva mi nič iné ako byť ohromne šťastná.

 

Tvrdá práca je kľúčom k úspechu a ja z nej strach nemám. Ak to nevyjde, zasiahne to aj moju hornú a dolnú líniu. Môžem byť nesmierne šťastná, že mám takú silnú hornú líniu, ktorá je mojím podporných systémom, vzorom, ktorým sa túžim stať. Som šťastná, lebo moja horná línia je odhodlaná a angažovaná, čo mi dodáva veľmi veľa psychickej sily vyjsť do ulíc a pomôcť ďalším ľuďom. Môj život sa zmenil k lepšiemu, a teraz chcem niečo vrátiť aj ja. Mojím snom je byť vzorom pre iných ľudí. Som iba obyčajné dievča, no plné viery. Musíte mať dobré úmysly, konať dôsledne a nekompromisne, no s láskou a dôverou. Učením sa od ostatných a vzhliadaním k nim ako ku svojim vzorom sa sny môžu stať skutočnosťou.

 

Mojím hlavným cieľom je založiť spolu so svojou rodinou vzdelávací fond na pomoc tým, ktorých postretlo v živote menej šťastia, a umožniť im tak zažiť niečo lepšie. Časť svojich Nu Skin príjmov využijem na založenie tohto projektu. Chcela by som sa týmto poďakovať spoločnosti Nu Skin za šancu splniť si tento sen. Zarobila som mnoho. Najdôležitejšie však je, že táto skúsenosť mi ukázala silu môjho potenciálu. Nie som hrdinka, snažím sa len pokračovať v tom, čo som robila doteraz. Aj vy to môžete dokázať. 

 

Po dvoch mesiacoch som sa stala Exekutívom, po štyroch som už dosiahla titul Ruby Exekutíva, po piatich som sa stala Emerald Exekutívov a nakoniec po šiestich mesiacoch Diamond Exekutívom. Vždy si vytýčim svoje ciele a robím všetko pre ich dosiahnutie a úspech. Stačil jeden rok na to, aby som rozvinula svoje podnikanie. Čaká ma ešte mnoho ďalších krokov vpred, no nie som na ne sama. Mám svoju hornú a dolnú líniu, tak ako aj môjho manžela a moje dcéry, ktorí kráčajú na tejto ceste vedľa mňa a podporujú každý môj krok!


Nikdy sa neprestanem vyvíjať a vybudujem ešte silnejší tím. Ďakujem spoločnosti Nu Skin za túto príležitosť.

Divider