Olga a Andrey Trofimovy

Olga a Andrey Trofimovy

olga_andrey

Predtým, než sme začali spolupracovať so spoločnosťou Nu Skin, sme boli s Olgou dosť úspešní v našom podnikaní. Ja som pracoval 17 rokov, Olga zas 11 rokov pre jednu z najlepších spoločností zaoberajúcich sa nehnuteľnosťami v Rusku. Vysokú úroveň prosperity sme dokázali dosiahnuť len tvrdou prácou. Mnohým sa nepodarí urobiť to isté.

 

„Spolupráca vo forme tímu priniesla synergický efekt!“ – Toto je mottom našej rodiny. Máme sny, stanovujeme si ambiciózne ciele, nasledujeme plán úspechu a dosiahneme jeden cieľ za druhým. Ako suchá špongia absorbujeme do seba zaujímavé vedomosti. Po 7 rokoch tvrdej práce získali 4 najlepší agenti (vrátane Olgy) status milionára (najvyšší titul v agentúre zaoberajúcej sa nehnuteľnosťami). Ja som pracoval 8 rokov v pozícii lídra top tímu. Avšak v štandardnom podnikaní je určitý limit príjmov. Je nemožné pracovať 25 hodín denne a ako pracovník, odborník a „chovateľ“ som zažíval istú osobnú krízu.

 

Spolu s Olgou som hľadal niečo, čo som nedokázal pochopiť. Olga chcela mať zaujímavejší a farebnejší život. S týmito myšlienkami v hlave sme sa rozhodli zúčastniť sa podujatia Nu Skin Expo v septembri 2013. Na ceste domov sme rozmýšľali nad tým, že to, čo sme videli a zažili, je práve to, po čom sme vždy túžili!

 

Áno, sme len na začiatku cesty smerom hore.

O mesiac a pol sme sa stali Exekutívmi, o dva mesiace sme už boli Gold Exekutívmi. Vytvorili sme zákaznícku základňu pozostávajúcu z viac ako 50 ľudí. Mali sme teda skupinu pozitívne mysliacich ľudí, ktorí boli na rôznych úrovniach a v procese kvalifikácie.

 

V priebehu krátkej spolupráce so spoločnosťou Nu Skin máme túžbu podeliť sa o náš príbeh a dôležité priority s inými počas budovania nášho obchodu.

 

1.       Opustite svoju komfortnú zónu;

2.       Majte sen, stanovte si jasné ciele a plánujte svoj obchod;

3.       Učte sa, učte sa a učte sa!

4.       Počujte a počúvajte každého a buďte pozitívni;

5.       Duplikujte a oslovte len tých, ktorí to chcú počuť a naučiť sa.

 

Prečo Nu Skin?

 Umožní nám to, aby sme mali dodatočný, stabilný a neobmedzený príjem. Umožnilo nám to aj byť členmi úspešných lídrov menom Elena a Sergey Shulikovy, ktorí vytvorili skutočnú a pokrokovú obchodnú organizáciu. Sme takisto veľmi vďační aj našej hornej línii, Svetlane Mosalovej.

 

Vždy sme chceli mať reziduálny príjem, získať nové víťazstvá a stať sa Team Elite Exekutívom, pracovať pre jednu z najrýchlejšie rastúcich, najspoľahlivejších spoločností a dosiahnuť, aby sme boli sebestační a samostatní.

 

 

Olga a Andrey Trofimovy

 

Gold Exekutívi

Divider