Csányi Judit

Csányi Judit

judit

Môj príbeh úspechu je veľmi jednoduchý a každý to môže dosiahnuť, kto venuje čas tomu, aby pochopil príležitosť Nu Skin, ako aj tí, ktorí majú určité ciele a dokážu sa sústrediť na ich uskutočnenie.

 

Svoje detstvo som strávila v Japonsku, bol to bohatý kultúrny zážitok. Život v multikultúrnom spoločenstve mi pomohol vybudovať pevné základy. Vrátila som sa do Maďarska a dokončila som svoje vysokoškolské štúdium v oblasti zahraničného obchodu a začala som pracovať vo finančnom sektore ako bankárka. V tom čase to bola nová pracovná oblasť. Po 10 rokoch tvrdej práce a oddanosti som získala manažérske pozície vo viacerých spoločnostiach. Čo mi chýbalo, bola kreativita, čiže som dospela k rozhodnutiu, že začnem kariéru v oblasti marketingu, a to pomocou vlastnej agentúry.

 

Milovala som slobodu a výzvu súkromného podnikania. Napriek tomu moje podnikanie malo problémy s tokom hotovosti, pretože príjmy neboli konzistentné a výdavky boli veľké. Stala som sa však expertkou v oblasti licencie a obchodovania v mojom regióne a veľa som cestovala. Cítila som sa úspešná a šťastná, obavy som mala jedine v súvislosti s mojím súkromným životom a v dôsledku nestabilného toku hotovosti.

 

Spoločnosť Nu Skin som spoznala v októbri 2008 cez priateľa z detstva. Po svojom prvom obchodnom stretnutí v rámci tejto príležitosti som mala pocit, že spoločnosť Nu Skin bola stvorená pre mňa, a že je to nová zaujímavá príležitosť. O rok som sa stala Ruby Exekutívom. Boli to vzrušujúce časy, keď som jasne pochopila víziu spoločnosti Nu Skin.

 

Na Ruby výlet som pozvala svoju matku a bol to život meniaci zážitok. Šesť mesiacov neskôr som sa stala Emerald Exekutívom a bola som z toho veľmi šťastná, avšak cesta k ďalšej úrovni bola dlhá. Nedokázala som dosiahnuť úroveň Diamond, pretože som musela rozvíjať svoje líderské schopnosti a silné stránky svojej osobnosti.

 

Zúčastnila som sa všetkých konferencií usporiadaných v USA, ako aj v Európe za posledných 5 rokov. Naďalej som tvrdo pracovala a pre úspech je to nevyhnutné. V čase, keď spoločnosť Nu Skin predstavila koncept Časovo obmedzenej ponuky (ČOP), mala som pocit, že nastal ten správny čas cestovať a nájsť silných nových lídrov, aby som takto získala titul Diamond. Rok 2013 znamenala pre mňa integritu, zmenu a dostala som sa von zo svojej komfortnej zóny, cestovala som a spoznávala som nových ľudí. Urobila som zmeny vo svojom dennom režime, stravovacích návykoch a začala som športovať. Opätovne som sa venovala učeniu sa cudzích jazykov a strávila som čas s tými správnymi ľuďmi. Vďaka tomuto nastali zmeny v mojej organizácii a milovala som silu duplikácie.

 

V októbri 2013, v čase ČOP TR90, som dokončila svoju kvalifikáciu na Diamond Exekutíva. V tom istom mesiaci som pomohla aj dvom Exekutívom na prednej línii stať sa Ruby Exekutívom. Vyhrala som bitku so sebou, čo ma posilnilo a takto môžem pomôcť iným vyriešiť prípadné problémy.

 

Som nesmierne vďačná za túto príležitosť a partnerstvo so svetovo vedúcou spoločnosťou, ďakujem svojim vzorom, ktorí sú okolo mňa zo strany spoločnosti či Distribútorov. Predtým som pracovala aj v oblasti zákazníckej podpory, čiže viem, aké to je dostávať kvalitné služby. Mám pocit, že som na tom správnom mieste - som súčasťou spoločnosti Nu Skin.

 

Cením si, že mi moja horná línia predstavila príležitosť Nu Skin. Tejto osobe sa môžem odvďačiť aj za tento výnimočný odznakový titul. Zbožňujem spoluprácu so všetkými partnermi pza všetky tieto roky.

 

Mojím cieľom v roku 2014 je mať silný obchod v rámci úrovne Blue Diamond a chcem zviacnásobiť počet Ruby Exekutívov v mojej organizácii. Stojíme pred obrovským rastom a budúcnosť je jasná!

 

Nu Skin mi umožňuje žiť svoje sny. Môj tok hotovsoti je istejší než kedykoľvek predtým a som obklopená kvalitnými vzťahmi, pričom vediem medzinárodný život. Ďakujem, Nu Skin!

Divider