Hilde& Heinz Haiser

Hilde& Heinz Haiser

hilde_heinz

V novembri 2011 sme sa zúčastnili prezentácie o prístroji ageLOC Nu Skin Galvanic Spa System II a ešte v tom mesiaci sme sa stali Distribútormi spoločnosti Nu Skin. Náš sponzor povedal, že by bolo dobré, keby sme mali 1000 PSV v novembri. Nevieme, prečo, ale spravili sme to. Vďaka tomu, že nás zaujímal úžasný výsledok produktov vzťahujúcich sa na prístroj Galvanic Spa, sme dokázali vyvolať ešte väčšie nadšenie v kruhu mnohých ďalších ľudí a v decembri sme mali 4500 PSV na účte. Stali sme sa Exekutívmi, hoci sme v tom čase nevedeli, čo ten titul znamená.

 

Všetci sme otrokmi svojich zvykov a jednoducho sme to všetko urobili znova a znova. Mali sme z toho pocit istoty a našli sme svoju cestu v rámci tohto nového podnikania. Naďalej sme zažívali pozitívny rast a v septembri sme sa zúčastnili Ruby výletu do USA. V októbri 2012 sme dosiahli titul Diamond.

 

V záujme dosiahnutia úspechu je nevyhnutné mať dobrý tím. V našej organizácii sa sústreďujeme na poskytnutie dobrých tréningov, vytvorenie dobrých základov a podporovanie tímovej práce. Ďakujeme našim sponzorom za predstavenie nám obchodu Nu Skin a taktiež ďakujeme našej hornej línii, ktorá nám podá pomocnú ruku a dobré rady.

Divider