Claudia Sandra López Lozano

Claudia Sandra López Lozano

Claudia

Pri príležitosti svojich prvých "Nu Skináckych" narodenín som sfúkla sviečky v štáte Utah. Bolo to očarujúce!

 

Po narodení mojej dcéry Leni a v dôsledku hospodárskej krízy som začala rozmýšľať. Budem mať dosť času na to, aby som sa venovala svojej rodine? Bola som pripravená, aby som odovzdala svoju finančnú situáciu do rúk finančného trhu, kde peniaze prídu a odídu? Odpoveď bola väčšinou "nie" a "takto to vyzerá".

 

Ako vzdelaná osoba v oblasti marketingu a predaja i ako rodený rebelka som vedela, že tradičný obchodný model (študovať – dokončiť školu s titulom – pracovať – byť povýšený – pracovať v jednej spoločnosti, kým nebudete v dôchodku) nemôže byť zahrnutý do môjho životného projektu. Chvíľu to fungovalo, no potom som mala ponorkový pocit. Musela som zmeniť odpovede na svoje otázky.

 

Sem som sa dostala náhodou. Produkty mi boli predstavené, bez zaváhania som si ich zakúpila, avšak som bola zvedavá, pretože som túto značku nepoznala, a preto som začala všetko preštudovať. Keďže mám zmysel pre marketing, štyri mesiace som venovala preskúmaniu všetkých informácií o spoločnosti. Myslím tým produkty, trhy, konkurenciu, priemysel... VŠETKO! Všetko sa zdalo byť perfektné a výsledky po použití produktov boli fascinujúce, čiže som sa rozhodla chopiť sa tejto dobrodružnej šance. Začala som sa tomu venovať dosť málo času, čo som mala k dispozícii popri spoločnosti, kde som pracovala a dcérkou (vtedy bola ešte len bábätko). A pozrite sa na mňa teraz!

 

Architekti, publicisti, novinári, obchodní profesionáli, zdravotnícki pracovníci, inžinieri, farmaceuti, výživní poradcovia, ženy v domácnosti a manželia, právnici, úradníci atď...všetci majú jedno spoločné: sú podnikatelia, ozajstní vizionári a sú to členovia môjho tímu! Sú to aj rebeli "rebeli s príčinou", ako aj ja. Domnievame sa, že tradičný systém pre nás nie je postačujúci, čiže sme sa rozhodli mať kontrolu nad svojou finančnou situáciou a voľným časom. Vďaka nim sa dnes môžem podeliť o svoj príbeh!

 

Kľúčom je tím a to, že vždy treba jasne vedieť, že dôvodom rozhodnutia pridať sa k tomuto projektu je poznať svoje "prečo". Rátala som s tým, že mi rodičia budú oporou, že sa budú starať o moju dcérku, kým som preč (vtedy som sa vzdala času tráveného s ňou, aby som sa jej mohla venovať v budúcnosti viac).

 

Ďakujem všetkým krížovým líniám vo Španielsku, pretože vďaka nim som sa toto všetko naučila! Ďakujem svojej hornej línii, všetkým výborným učiteľom! Ďakujem pracovníkom kancelárie spoločnosti za ich neustálu podporu! Ďakujeme všetkým svojim tímom, pretože sú ako vulkán, ozajstný zdroj energie a takisto so vďačná za ich dôveru!

 

Ďakujem spoločnosti Nu Skin, že existuje!

 

Uvidíme sa na ďalšom výlete pre Emerald Exekutívov, ktorým som aj ja! Ďalším mojím cieľom je stať sa Veľvyslancom pre nadáciu Nourish the Children, a som si istá, že to bude to najzaujímavejšie!

 

Divider