Asthik Arutyunyan

Nový zákazník? Zaregistrujte sa už dnes!

Asthik Arutyunyan

Hazel Calvert

V čase, kď som chodila na univerzitu a po jej úspešnom dokončení som pracovala ako zamestnanec stavebnej firmy. Za 5 rokov sa moja výplata zvýšila 3-krát, zatiaľ čo sa majiteľ firmy stal milionárom. Uvedomila som si, že keď pracujete pre seba, môžete zarobiť naozaj veľa peňazí.

 

Potom som sa rozhodla začať podnikať v oblasti veľkoobchodného predaja stavebných materiálov. V tom čase som mala veľa práce a prakticky som žiadny voľný čas nemala. Bola som úplne oddaná práci. Všetko dobre fungovalo, avšak hospodárska kríza v r. 2008 sa hlboko dotkla môjho podnikania. V hlave sa mi motala otázka, akým smerom by som mala ísť ďalej, aby som zabezpečila stabilitu, rast a viac voľného času pre seba i pre svoju rodinu?

 

Rok predtým ako som spoznala spoločnosť Nu Skin, moja matka sa stala aktívnou zákazníčkou spoločnosti Nu Skin. Užívala si všetky anti-agingové technológie, ktoré firma ponúkala. Keď som u nej uvidela obrovské zmeny, som začala používať prístroj ageLOC Nu Skin Galvanic Spa System a všetky pokrokové technológie, ktoré spoločnosť ponúka.

 

Rok na to mi žena, ktorá mojej mame predstavovala produkty Nu Skin, povedala, že podľa nej som Nu Skin videla ako obchodnú príležitosť s trendom rýchleho rastu v kruhu mladých a v oblasti zdravia. Pozvala ma na stretnutie s veľmi úspešným podnikateľom, ktorý už dlhé roky pracoval pre spoločnosť Nu Skin a rozbehol svoje podnikanie v rôznych divíziách a vďaka nemu som zistila, čo pasívny príjem znamená. Skutočné podnikanie je podnikanie, ktoré bude fungovať pre vás.

 

Stanovila som si cieľ rozbehnúť svoje podnikanie za 6 mesiacov. Po uplynutí tejto lehoty som ukončila svoje prvé podnikanie a naplno som sa začala venovať podnikaniu so spoločnosťou Nu Skin. Už 7. rok pracujem pre spoločnosť Nu Skin a som rada, že som sa nebála urobiť zmeny vo svojom živote.

 

A čo mám teraz?

Rastúce podnikanie, ktoré ukazuje trend najrýchlejšieho rastu.

Skvelých priateľov a obchodných partnerov.

Zákazníkov z celého Ruska a zo zahraničia, ktorí používajú technológiu spoločnosti Nu Skin.

Najdôležitejšie však je, že mám viac času na svoju rodinu a na cestovanie.

Pridajte sa k spoločnosti Nu Skin Staňte sa distribútorom