Tanea Lombard

Tanea Lombard

tanea-lombard

Cestu so spoločnosťou Nu Skin som začala v čase, keď som cestovala do Johannesburgu, aby som sa zúčastnila tréningu pre vedúcich realitných maklérov a Viv Kuttner, ktorá sa onedlho stala mojou hornou líniou, ma pozvala na obchodnú prezentáciu.

 

Kvôli doprave v Johannesburgu som meškala, a tak som videla len polovicu prezentácie. Pravdupovediac som bola veľmi skeptická. Napriek tomu ma Viv presvedčila, aby som sa na to pozrela ešte raz.  Za jej vytrvalosť budem naveky vďačná.

 

V súčasnosti budujem svoj Nu Skin obchod na plný úväzok a som neustále nadšená zo slobody, času a flexibility, čo mi toto podnikanie ponúka.  V súčasnosti pracujem podľa rozvrhu aktivít mojich troch detí, chodia totiž na hokejové tréningy, hodiny tanca, tenis. Svoje pracovné hodiny prispôsobujem aj cestovnému plánu svojho manžela, ktorý ma vo všetkom podporuje. 

 

Určite by som toto všetko nemala bez podpory a priateľstva môjho úžasného tímu. Toto podnikanie ma naučilo na dôslednosť a vytrvalosť, navyše som zistila, ako si mám vytýčiť cieľ a dosiahnuť ho.

 

Spoločnosť Nu Skin mi úplne zmenil život a každému prajem taký istý úspech na tejto ceste, čo som zažila ja.

Divider