Sergi Moscardo

Sergi Moscardo

sergi-moscardo

Narodil som sa pred 44 rokmi a podľa rodinnej tradície „som sa mal stať“ manažérom vo farmaceutickej spoločnosti a tak to aj bolo. Vďaka mojim ambíciám som sa dostal do vysokej pozície v dôležitej farmaceutickej spoločnosti. Dozvedel som sa veľa o distribúcii, o digitálnom marketingu a inovácii, avšak nemal som pocit, že to, čo robím, by prispievalo svetu, čiže som sa rozhodol, že budem podnikať a začnem konať. Avšak po 5 rokoch zmizlo 95% mojich nápadov, napriek tomu, že som do nich investoval nádej, úsilia a peniaze.

 

Nu Skin mi predstavili dvaja úžasní 25-roční. Po zisťovaní o spoločnosti a získaní viac informácií o príležitosti som sa rozhodol spolupracovať so spoločnosťou. Po 6 mesiacoch som opustil svoju manažérsku pozíciu vo farmaceutickej spoločnosti a začal som sa venovať len svojmu Nu Skin podnikaniu.  

 

V súčasnosti sa spolu s mojimi lídrami sústreďujeme na dve hlavné oblasti, aby sme zabezpečili úspech pre každého:

1.      Obchodný model spoločnosti Nu Skin - Musíte si to osvojiť, aby ste dokázali rozvíjať svoje schopnosti, ktoré vám pomôžu pochopiť, ako vytvoriť výbornú organizáciu.

2.      Nu Skin - produkty, veda, trhy, pracovný systém. V skratke, treba vedieť základy tohto typu podnikania.

 

Okrem toho, so svojím tímom sa neustále usilujeme o dosiahnutie osobného rastu a o to, aby sme si osvojili viac vedomostí a zdieľali poznatky osobností, akými sú Dale Carnegie, Napoleon Hill, Harv Eker, Eric Worre, Jim Rohn a Tony Robbins atď.

 

Fakt, že som ten, ktorý môže skutočne zmeniť životy iných a mať aj príjem, zmenil všetko v mojom živote. V momente, keď si to uvedomíte, keď vám bude všetko jasné, začnete sa sústrediť na to, aby ste pomohli čo najväčšiemu počtu ľudí.

Moje Nu Skin podnikanie funguje už viac ako rok a pol. Je však jedna vec, ktorú chcem zdôrazniť, prvýkrát v živote úspech nezávisí len odo mňa a ja ho dosiahnem len, ak budem pomáhať ostatným, aby sa stali úspešnými.

 

Verím, že úspech je založený na určení si konkrétnych snov, budúcnosti a cieľov. Toto ma zaviedlo k nasledujúcemu výrazu: KONAŤ. Neváhajte a začnite konať ešte dnes a vždy sa snažte nájsť niečo, v čom sa môžete zlepšiť.

 

Divider